Міжнародний боксерський турнір: результати Переяслава

На міжнародний турнір з боксу до Переяслава завітали близько двохсот учасників у складі 27 команд з різних куточків України, а також міжнародні гості з Німеччини та Білорусі.

22-24 березня Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди приймав відкритий міжнародний боксерський турнір «Молодь Переяславщини» серед студентської молоді (до 22 років) та юнаків 2005-2006 р.н.

 

 

На урочистому відкритті турніру були присутні почесні гості - міський голова Тарас Костін, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Коркач, ректор університету  Віктор Коцур , декан факультету фізвиховання та природознавства Віктор Куйбіда та голова Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашников.

Команду Переяслав-Хмельницького представляли 17 спортсменів.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали Назар Чупрун, Сергій Боровик, Назар Олійник, Владислав Луценко, Сергій Обертій, Юрій Ващенко, Кирило Калмиков та Костянтин Кузьменко.

Всі інші спортсмени з міста стали бронзовими та срібними призерами. Кращим боксером турніру став броварчанин Артем Оболоннік, перемігши трьох спортсменів-переможців і призерів України, за що отримав боксерські рукавиці від Артура Палатного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять медалей Міжнародного боксерського турніру виборюють васильківці

Переможці та призери нагороджені статуетками, грамотами та медалями відповідних ступенів від відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту.

Турнір відбувся за підтримки Переяслав-Хмельницької міської ради, Переяслав-Хмельницької державної районної адміністрації, Переяслав-Хмельницької районної ради та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім.. Григорія Сковороди». 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.03.2019

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути