Міжнародна регата з академічного веслування, Турин. Фото

Міжнародна регата з академічного веслування SilverSkiff традиційно приносить медалі Діані Димченко

Традиційно цієї пори в італійському Турині проводиться Міжнародна регата з «класичного» академічного веслування на дистанції 11 км.

З моря і відразу на «гладку воду»! Так, не відпочиваючи після чемпіонату світу з прибережного веслування, де вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності здобула дві золоті нагороди, Діана Димченко цими вихідними взяла участь у міжнародних змаганнях, - повідомляє КО ШВСМ.

Цьоріч участь у регаті SilverSkiff взяли участь 604 дорослих спортсмени та близько 300 дітей з 25 країн світу.

Серед досягнень Димченко вже була перемога у цій регаті у 2017-му, минулого року змагання не відбулися через повінь. Сьогодні ж наша спортсменка у жіночій одиночці фінішувала з другим результатом, виборовши срібну нагороду.

Перемогла у змаганнях італійка Валентина Родіні, яка цього року здобула ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2020 у двійці легкої ваги, третьою стала Ліза Шенард з Нідерландів.