Міжнародна регата Memorial "Paolod'Aloja": результати змагань

На італійському озері Пьеділуко завершилися змагання 33-ї міжнародної регати з академічного веслування Memorial "Paolod'Aloja".

Традиційно ці змагання є першим серйозним випробуванням сезону для найсильніших веслувальників світу. Цього року в П’єділуко стартувала і вся українська збірна. Програма змагань складається з двох однакових частин, окремі спортсмени та команди мають шанс двічі випробувати свої можливості та рівень підготовки, з чим блискуче обидва дні справлялись вихованці Київської обласної ШВСМ Діана Димченко та Сергій Гринь, - повідомляє КО ШВСМ.

Про нагороди наших спортсменів, здобути першого дня змагань, ми вже повідомляли в попередній новині, наразі до вашої уваги результати другого дня регати.  

Не зважаючи на участь у фінальних заїздах семи українських екіпажів, нагороди знову вибороли одиночниця Діана Димченко та чоловічий екіпаж четвірки парної.

Димченко перемогла в жіночій одиночці з результатом - 8.05, другою стала сербка ДжоанаАрсік (8.10), третьою спортсменка з Намібії Майк Дікман (8.12).

Сергій Гринь разом з напарниками продублювали результат першого дня, здобувши «бронзу» в чоловічій четвірці парній з результатом – 6.19, поступившись команді з Нідерландів (6.09) та італійцям (6.12).

Загалом 4 медалі отримала Київщина до своєї скарбнички, одне  золото (Докієнко), одне срібло (Докієнко) і дві бронзи (Гринь).

В загальному підсумку українська збірна команда виборола 4 нагороди і тим приємніше, що авторами цих результатів стали представники Київщини, спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності!

 

 

За інформацією КО ШВСМ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.04.2019

Читати далі
Згорнути