Містер Батерфляй, Запоріжжя. Фото

«Містер Батерфляй»: 8 медалей на 22 плавців. ФОТОРЕПОРТАЖ

З 4 по 6 липня у Запоріжжі відбулися змагання Кубку України з плавання «Містер Батерфляй».

22 спортсмени представляли Київську область на цих змаганнях, виборовши 8 медалей різного ґатунку .

Три нагороди здобув вихованець Київської обласної школи вищої спортивної майстерності та тренера Віктора Турчина Валерій Димо. Срібну нагороду броварський плавець здобув на дистанції 100 м брасом. А в 50 та 200 м брасом Валерій став бронзовим призером.

В турнірі, незважаючи на свій ще юний вік, успішно виступили вихованці Броварського вищого училища фізичної культури.

Переможцем став Микита Помазан, який виграв дистанцію 50 м брасом (рез. 0:28.57). Три медалі виборола Ольга Савченко. Спортсменка святкувала перемоги на двох дистанціях – 400 м і 200 м (4:58.94 і 2:21.11) комплексним плаванням. Також Ольга здобула також срібну нагороду в плаванні на дистанції 400 м вільним стилем (4:28.45).

У естафеті 4х100 м вільним стилем на Кубку України було встановлено вище досягнення України (3:59.35). У складі «Збірної команди України», яка виграла ці змагання і встановила вище досягнення, брала участь вихованка відділення плавання БВУФК Вікторія Вирвич. Компанію Вікторії склали представниці інших регіонів України – В. Костроміна, К. Сьоміна, К. Снітко.

Вперше виконали норматив Майстри спорту України з плавання вихованці училища Дивак Марія та Семенов Михайло.