Подяка Міністерства молоді та спорту України. Фото

Міністр молоді та спорту України подякував представницям Управління фізичної культури та спорту Київщини

Внесок у розвиток українського спорту двох представниць Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації відзначив Вадим Гутцайт, Міністр молоді та спорту України на честь Дня Конституції нашої держави.

 

 

Щасливими володарками Подяк Міністерства молоді та спорту України стали Ірина Чудік та Світлана Вербіцька. “За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, пропаганду здорового способу життя, сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі”, - йдеться в почесному документі.

 

 

На врочистій церемонії з нагоди отримання нагород в Київській обласній державній адміністрації міністерські Подяки вручив своїм підопічним начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. Відзначимо, що Сергій Олександрович завжди щиро тішиться досягненням своїх колег, всебічно сприяє їх професійному зростанню, адже напевне знає, що “короля робить його свита”.

 

 

Команда Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації вітає своїх коліжанок з отриманням заслуженої нагороди!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.07.2020

Читати далі
Згорнути