Мінімальна поразка «Білого Барса» у Херсоні

Вчорашня гра між "Білим Барсом" та "Дніпром" відзначилася надійною грою воротарів. Ініціатива переходила від одного суперника до іншого.

Така напруженість призвела до того, що на першу перерву команди пішли за нічийного рахунку 0:0.

На початку другого періоду господарям майданчика вдалося відкрити рахунок у матчі, реалізувавши більшість (Плотніков). Це змусило гостей прискорити гру. І під кінець двадцятихвилинки це їм вдалося (Благий). І знов на перерву команди пішли при однакових цифрах на табло – 1:1.

У вирішальному періоді херсонці за вісім хвилин до його закінчення вийшли вперед (Дорофєєв). Після чого «барси» кинулися відіграватися, і навіть за хвилину до кінця зняли воротаря. Але «щуки» зуміли витримати натиск та отримати перемогу – 2:1.

«Дніпро» - «Білий Барс» - 2:1 (0: 0, 1: 1, 1:0)

19 листопада 2019 року, Херсон, Льодова арена «Фаворит», 19:00

Судді: М. Урда, В. Качан, А. Заляшко

«Дніпро»: Петров (Гурко). Дорофєєв - Декало, Бєлоусов (А) - Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич. Жвачкін (К) - Плотніков - Ліпсбергс, Каракулько - Кузьмик - Василенков, Янішевський - Ромащенко - Луговий, Целогородцев - Коваленко - Тимченко.

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Таран (А) - Грицюк, Ядловський - Васильєв, Логач - Гребеник, Петрошенко. Благий - Ружніков - Бабинець, Шиманський - Куцевич (К) - Середницький, Панченко - Качан - Лесніков, Зозовський - Ромахін - Бородай.

Шайби1:0 Плотніков (Дорофєєв, Ліпсбергс, 21:54 – більш.). 1:1 Благий (Бабинець, Ружніков, 38:44). 2:1 Дорофєєв (Ліпсбергс, Декало, 50:44).

Воротарі: Петров – Кучер (до 59:00)

Штраф: 8 (4 - 2 – 2) - 8 (2 - 4 – 2)

Кидки: 34 (11 - 15 – 8) - 23 (5 - 16 – 2)