"Меморіал Іштвана Бочкаї": боксери Іван Папакін та Дмитро Ловчинський стають срібними призерами

У Дебрецені (Угорщина) фінішував потужний міжнародний турнір з боксу класу "А" серед чоловіків та жінок - "Меморіал Іштвана Бочкаї".

У турнірі взяли участь 259 спортсменів з 26 країн світу. В тому числі збірна команда України, до складу якої увійшли майстри шкіряної рукавички Київщини.

Іван Папакін у ваговій категорії 75 кг та Дмитро Ловчинський у ваговій категорії 92+кг здобули по три перемоги та поступилися суперникам лише у фінальних двобоях, здобувши у підсумку престижні срібні нагороди. Повідомляє Центр Олімпійської підготовки Київщини.

Також у турнірі приймали участь ще двоє боксерів ЦОПу, але потрапити до трійки призерів їм не вдалося.

Тарас Бондарчук (57 кг) розпочав змагання з перемоги, але поступився супернику у наступному двобої. Марія Ловчинська (81+кг) не зуміла реалізуватися та зазнала поразки у першому двобої.

Загалом національна збірна продемонструвала потужний результат, виборовши 3 золоті, 5 срібних та 9 бронзових нагород.

Новий змагальний сезон стартував!

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!