Турнір з вільної боротьби Олександра Медведя. Фото

Медальний залік білоцерківських борців на ХVI Всеукраїнському турнірі Медведя

8-9 грудня Біла Церква приймала традиційний ХVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя.

У змаганнях взяли участь  більше 120 учасників з 16 регіонів України та гості з Республіки Білорусі та Держави Ізраїлю. Білу Церкву та Київську область представляли вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп».

За результатами напружених та видовищних змагань білоцерківці увійшли до числа переможців та призерів.

Так, Валентин Бабій у ваговій категорії 74 кг здобув чемпіонський титул (тренери В.Падалець, В.Савченко).

Вихованці КОЛІФІКСу гідно виступали та здобули медалі різного ґатунку. Так, Данило Підлипенець (тренери О.Старинський ,Р.Криворот) виборов золоту нагороду у ваговій категорії 70 кг.

Назар Богданець (тренери І.Парчук,  О.Старинський), Нарек Погосян тренери  Мазуркевич О., Хоменко В.) та Дмитро Денисюк (тренери О.Старинський , І.Парчук) стали бронзовими призерами у вагових категоріях 74 кг, 65 кг та 125 кг.

Ще один представник Київської області Іван Кравченко стач чемпіоном у ваговій категорії 61 кг.