Медальний доробок Київщини за січень-2024: 72 міжнародних та національних подіуми

Спортсмени Київської області продовжують мужньо тримати спортивний фронт, попри повномасштабну війну, розгорнуту проти України російським окупантом, демонструючи результати на міжнародних та всеукраїнських спортивних аренах.

Вашій увазі медальний доробок за січень 2024 року в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту:

ВСЬОГО здобуто 72 медалі (31 золота, 23 срібних, 18 бронзових):

- міжнародні змагання: 15 медалей (7-5-3)

- всеукраїнські змагання: 57 медалей (24-18-15)

З НИХ:

Паралімпійські види спорту: 4 медалі (0-2-2)

- міжнародні змагання: 2 медалі (0-1-1)

- всеукраїнські змагання: 2 медалі (0-1-1)

Олімпійські види спорту: 68 медалей (31-21-16)

- міжнародні змагання: 13 медалей (7-4-2)

- всеукраїнські змагання: 55 медалей (24-17-14)

Неолімпійські види спорту: 0

- міжнародні змагання:  0

- всеукраїнські змагання:  0

 

 

ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

СВІТ

Кубки світу:

1) Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору (21-29 січня. Тоблах, Італія):

1 срібло: Олександра Кононова

1 бронза: Наталія Ткаченко

 

 

ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 2 медалі (0-1-1)

___________________________________________________________

 

УКРАЇНА

Всеукраїнські змагання

1) Змаганнями з лижних гонок Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) (21-24 грудня, Яворів):

1 срібло: Єлизавета Нопрієнко

1 бронза: Єлизавета Нопрієнко

 

 

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 2 медалі (0-1-1)

_________________________________________________________________

 

ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

Міжнародні турніри (світ + Європа):

1) Міжнародні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал О. Дем’янюка» (12 січня, Львів):

1 золото: Анастасія Волкова

 

 

2) ІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у приміщенні «White Panter Cup» на призи ЗМСУ заслуженого майстра спорту України Ольги Саладухи:

2 золота: Іван Павлюков, Михайло Івантєєв

3 срібла: Анастасія Мельниченко, Захар Зінчук, Назар Рожанський

2 бронзи: Михайло Павлюков, Богдан Болобосов

 

 

3) Турнір з боксу класу А, 68-й Меморіал Іштвана Бочкаї (січень. Дебрецен, Угорщина):

3 золота: Дмитро Ловчинський, Ельвін Алієв, Марія Ловчинська

 

 

4) Х "Балтійські ігри", змагання із зимових видів спорту. (січень. Цесіс, Латвія):

1 золото: Надія Бєлкіна

1 срібло: Надія Бєлкіна

 

 

ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 13 медалей (7-4-2)

_______________________________________________________________

 

УКРАЇНА

Чемпіонати України

1) Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів (13-14 січня, Львів):

3 золота: Вероніка Пєнзарєва, Анастасія Волкова, Максим Плотников

1 срібло: Михайло Вовченко

1 бронза: Ярослав Черниш

 

 

2) Командний чемпіонат України в приміщенні, чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих, молоді та юніорів (20-21 січня, Київ):

6 золотих: Юлії Лобан, Артем Міщенко, Людмила Оляновська, Ольга Голодна, Анна Дудніченко, Володимир Киц

3 срібла: Віктор Самолюк, Чорновол Тетяна, Анастасія Волкова

1 бронза: Артем Міщенко

 

 

3) Чемпіонат України з ковзанярського спорту (27-28 січня, Кив):

4 золота: Шаміч Максим (4)

6 срібла: Скрипльов Владислав (3), Гнатюк Ганна (3)

3 бронзи: Маргарита Лупеха (2), Бордун В'ячеслав

 

 

4) Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження (26-28 січня, Київ):

3 золота: Посполіта Андрій, Плотников Максим, Лисенко Денис

5 срібла: Жменьковський Роман, Пучковська Анастасія, Левченко Микита,

Абрамова Анна, естафетна команда (Іванько Софія, Пучковська Анастасія, Хіврич Марія та Моторна Єлизавета)

3 бронзи: Лисенко Денис, Набок Артем, Костецька Вікторія

 

 

Всеукраїнські змагання

1) XXIX всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти» (6-7 січня, Київ):

1 золото: Віктор Самолюк, (Людмила Даниліна: золото враховано в паралімпійських видах)

2 срібла: Анна Дудніченко, Анна Самолюк

3 бронзи: Аліна Корсунська, Тетяна Чорновол, Андрій Посполіта

 

 

2) Відкриті змагання з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті видатних тренерів М. Батруха та Б.Юшка (12 січня, Київ):

4 золота:  Анастасія Пучковська, Софія Іванько, Назар Рожанський, Роман Жменьковський

3 бронзи: Міщенко Артем, Пидорич Ярослав, Івантєєв Михайло

 

 

3) Вечір професійного боксу на підтримку Збройних сил України (20-21 січня, Київ):

3 золота: Назрі Рагімов, Алі Дагли, Тарас Бондарчук

 

 

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 55 медалей (24-17-14)

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.02.2024

Читати далі
Згорнути