Кубок Європи з дзюдо, Румунія. Фото

Медальним заліком завершився для Київщини Кубок Європи з дзюдо

Медальним заліком завершився для Київщини Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року у румунському місті Клуж-Напока (10-11 серпня).

Вихованець Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, студент УДФСУ Денис Тупицький здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 60 кг.

Підопічний відомого тренера Карена Баляна переміг на "іппон" Андрея Пасаре з Молдови, Любослава Ґріґорова з Болгарії і румуна Андрея Попу. У півфіналі наш борець теж чисто поступився сербові Неманьї Мілічу. А в сутичці за третє місце з іще одним румуном Андреєм Радванскі виконав переможний прийом на "іппон" вже на 15-й секунді.

Загалом 12 нагород різного ґатунку та перше загальнокомандне місце серед 27 країн-учасниць вибороли українські дзюдоїсти на континентальному Кубку у Румунії.