Медалі Євро-2022 з сучасного п’ятиборства для українок як сатисфакція за власні зусилля

Днями Джонков (Республіка Польща) приймав чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства. 
Успішною молодіжна першість континенту стала для представниць жіночої збірної України, до складу якої увійшли представниці Київщини. Ольга Клуннікова, Ірина Бойченюк (КО) та Анастасія Чижова (КО) здобули бронзу в командній першості (3165 очок). 

 

 

«Дівчата, яким на початку війни було складніше адаптуватися, ніж хопцям, проявили справжні бойцівські якості та характер - підкреслив Віталій Тарнакін, старший тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства. - Адже Настя Чижова травмувалася в перший день змагань на фехтуванні, але змогла виконати всі види програми, включаючи бонус-раунд. Оля Клуннікова виступала з наслідками мікротравми, Іра Бойченюк приїхала на змагання з Німеччини, що теж не просто... І бронзова медаль, яку вони здобули – сатисфакція за їхні зусилля та відповідальний підхід до змагань», - переконаний він. 

Відзначимо, що п’ятиборки Київщини є вихованками Київського обласного Центру олімпійської підготовки та тренерів О. Плаксіна О.В. й В. Бойкова.

В цьому сезоні на українських п’ятиборців очікує ще чемпіонат України, який має відбутися в грудні у Львові, але на його проведення в умовах війни впливає багато чинників. 

 

 

Дякуємо ЗСУ за можливість для наших спортсменів тренуватися та змагатися, прославляючи Україні на спортивному фронті всеукраїнських та міжнародних арен. 
Віримо в Перемогу!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.11.2022

Читати далі
Згорнути