Медалі чемпіонату України з паверліфтингу виборює тренерський штаб нарівні з вихованцями

В Коломиї на Івано-Франківщині з 17-23 відбувався чемпіонат України Національної федерації паверліфтингу України IPF з жиму та класичного жиму лежачи (окрема вправа) серед усіх вікових груп.

Вихованці Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Бутенко та Владислав Білоус стали чемпіонами України серед юнаків в своїх вагових категоріях з результатом 110 кг та 137,5 кг відповідно.

В результаті команда юнаків Київської області стала другою у командному заліку.

За підсумками змагань спортсмени написали заяви до тренерської ради федерації на включення їх в збірну команду України для участі у чемпіонаті світу з жиму лежачи, який 21-29 травня відбудеться в Алмати (Казахстан).

Також відзначимо успіх як спортсмена тренера-викладача Бориспільської ДЮСШ  Юрія Ликова, який здобув срібну нагороду на чемпіонаті України з пауерліфтингу з класичного жиму лежачи з результатом 155 кг. Юрій Володимирович змагався серед чоловіків (М 1), вагова категорія до 120 кг.  Вихованці закладу щиро радіють, що тренер особистим прикладом мотивує їх до занять паверліфтингом.

Чергову медаль серед ветеранів здобув Дмитро Проневич, який також представляв Бориспільський міський центр спорту та ФЗН. Він впевнено переміг в змаганнях ветеранів групи М1 з класичного жиму лежачи у категорії до 93 кг та в абсолютному заліку з результатом 182,5 кг, що дорівнює нормативу Майстра спорту України.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/