Денис Дрондін. Фото

Майстри, що виховують чемпіонів

У нашому краї є люди, які невтомною і титанічною діяльністю виховують нові покоління молоді і роблять із них чемпіонів спорту. Серед них – здвижівський тренер з вільної боротьби Денис Дрондін.

Село Здвижівка, завдяки старанням покійного голови Тараса Черненка, відоме школою вільної боротьби. Тут вже сформувався усталений колектив  тренерів, а спортивна школа виховує не просто здорову молодь, а й чемпіонів Європи та світу.

 

 

Працюють тут здвижівець Микола Мигалюк та його друг Денис Дрондін, якого він перетягнув до нашої громади на роботу у 2010 році. Тому хочемо розповісти нашим читачам про їх внесок у спортивний та педагогічний розвиток дітей, формування із них чемпіонів і головне – здобуття їхніми вихованцями численних міжнародних нагород. Про популярність їх роботи серед дітей як тренерів свідчить хоча б те, що на секцію у Здвижівку їдуть навчатися діти із сусідніх сіл – Бабинців, Клавдієвого, Шибина, Бородянки.

 

 

Власне Денис Дрондін працює у Здвижівці тренером з вільної боротьби з 2010 року. У спорті Денис Сергійович з 7 літ, а після отримання профільної освіти 12 років працює тренером. За 8 років у нашому краї він разом зі своїм напарником Миколою Мигалюком виховали і підготували 10 майстрів спорту, які стали чемпіонами Європи і світу. Зокрема — Владислава Остапенка. Він виборов титул чемпіона Європи у Македонії і бронзу на олімпійських іграх у Буенос-Айресі в Аргентині. Минулого року здобув бронзу на  чемпіонаті світу.

Перед цим також виховували спорстменів, які не менш достойно виступали на світових чемпіонатах і посідали призові місця на чемпіонаті Європи: Максим Коржан – дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи; Микола Чабан – бронзовий призер чемпіонату Європи.

 

 

Так само були вихованці, які займали 3-5 місця на чемпіонатах світу та Європи: Володимир Нечипорук, Олександр Остапенко, Джахангір Акілов. Усі вони достойно представили і відстояли честь країни та Здвижівки.

А виборювати міжнародні нагороди усі маленькі чемпіони краю починають на юніорському турнірі з вільної боротьби «Кубок козацької слави», присвяченому пам’яті Здвижівського сільського голови Тараса Черненка.

 

 

Сергій Овруцький, The Bucha Times

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.12.2018

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути