Матео Пеліконе: Аліна Акобія-Грушина та Ірина Коляденко - чемпіонки рейтингового турніру з боротьби!

В Римі на рейтинговому турнірі з боротьби Матео Пеліконе, який триває  з 22 по 25 червня, розпочали змагання жінки.

В усіх чотирьох категоріях наші дівчата, серед яких і представниці Київщини, вийшли до фіналу і прогнозовано показали приголомшливий результат.

У вазі 57 кг чемпіонкою стала Аліна Акобія-Грушина, вихованка Олександра Кутакова.

В категорії 62 кг до фіналу вийшли одразу дві українки. В результаті чемпіонкою стала бронзова призерка Олімпіади-2020 Ірина Коляденко, вихованка Володимира Яременка.

«Іра ще раз підтвердила статус найкращої. Додам, що це для Ірини перший старт після травми, яку вона отримала під час літніх Олімпійських ігор в Токіо, де змогла здобути бронзову медаль для нашої країни». – коментує на своїй сторінці в Фейсбук Антон Головенко, депутат у Ірпінської міської рада.

Сьогодні на килим вийде ще одна представниця Київщини Лілія Маланчук у вазі 53 кг.

Вітаємо спортсменку, особистих тренерів та тренерський штаб! Пишаємося нашими спортсменами, котрі незважаючи ні на що перемагають на головних стартах планети!

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та захищати жовто-блакитний прапор на міжнародній арені.