Матч зі стрільби з пістолета «Guardian Challenge». Фото

Матч зі стрільби з пістолета «Guardian Challenge»: Київщина знову друга

Днями на території стрілецького клубу «Експерт» відбувся матч зі стрільби з пістолета «Guardian Challenge», за першість у якому боролися майже 70 учасників з 13 команд різних служб і підрозділів. У змаганнях взяли участь 10 співробітників батальйону фізичної охорони Управління поліції охорони в Київській області.

 

 

Матч проходив дуже динамічно, з різними варіантами позицій при стрільбі.

"Всі вправи були середні, тобто не було можливості витягнути однією з вправ весь матч. Потрібно було стріляти рівно всі шість вправ. Кожне неточне влучання по мішені дуже впливає на результат", – поділився своїми враженнями один з учасників команди поліції охорони Київської області Денис Безвершенко.

Рівень боротьби був дуже високим. Що й не дивно, адже участь у змаганнях брали майже 70 професіоналів своєї справи з Управління державної охорони, Головного розвідувального Управління, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Міністерства оборони та багатьох інших.

За результатами змагань, двоє учасників команди поліції охорони Київщини посіли на п'єдесталі зі стрільби з карабіна третє місце, а зі стрільби з пістолета - друге. Загалом же, отримані результати допомогли працівникам батальйону фізичної охорони Управління поліції охорони Київської області вибороти друге командне місце змагань.

Нагадаємо, що команда Управління поліції охорони в Київській області здобула друге місце на ХХІ Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців, який відбувався 9-11 травня у Вінниці.

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.06.2018

Читати далі
Згорнути