Масовий спорт на Київщині: заклади освіти Київщини отримали комплекти спортінвентарю

В межах реалізації Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2022-2025 роки сьогодні, 11 червня, в Київській обласній військовій адміністрації відбулася презентація та вручення 10 комплектів спортивного інвентарю для комунальних закладів освіти Київської обласної ради.

 

 

Вручали такий потрібний школярам реманент для рухової активності та спортивних сесій заступники голови Київської ОВА Микола Бойко й Жанна Осипенко та виконуючий обов’язки голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.

Також до урочистостей долучилися ті, хто вислови та втілив в життя ініціативу із забезпечення Київщини спортінвентарем: директор департаменту масового спорту та здоров’я нації Міністерства молоді та спорту України Сергій Тимофєєв, керівник Управління молоді та спорту КОВА Володимир Стеценко, директор Київського обласного центру здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Михальчук та директори й представники комунальних закладів освіти та спортивних навчальних установ Київської обласної ради.

«Маю надію, що закуплений інвентар принесе дітям радість та допоможе досягати успіху як в командній, так і в індивідуальній роботі. Попри війну маємо думати про розвиток нашого суспільства та країни в цілому. А діти — наше майбутнє. Тож всі разом зосереджуємо увагу на спортивному та здоровому майбутньому України», — зазначив під час заходу Микола Бойко.

 

 

Відзначимо, що нещодавно 111 ідентичих комплектів отримали навчальні заклади Вишгородського та Броварського районів. А загалом спортінвентар отримають всі заклади освіти комунальної власності Київської області, молодіжні центри, координатори (фахівці) заходів з реалізації соціального проекту програми президента України «Активні парки – локації здорова Україна».

 

 

Що ж увійшло до комплектів спортінвентарю? Це м’ячі для ігрових видів спорту (баскетболу, футболу, волейболу та регбі), набори для бадмінтону, фрізбі, петанку, черліденгу, флорболу, доджболу, регбі-5, а також різноманітні спортивні снаряди на кшталт скакалок з лічильником, гімнастичних обручів та багато всього іншого. Загалом 24 найменування. А поміститься цей шикарний комплект в брендовану сумку для інвентаря з логотипом «Київщина». 

 

 

Інформаційна довідка

Відповідно до реалізації Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2022-2025 рр.  для залучення всіх верств населення  Київщини до  занять руховою активністю, популяризації фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я, підвищення психоемоційного стану в умовах воєнного стану, пропагування здорового способу життя, забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верст населення, у тому числі осіб з інвалідністю, ветеранів війни, учасників бойових дій, Київським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді та спорту КОВА здійснено тендерну закупівлю 678 комплектів спортивного інвентарю, а саме для закладів освіти комунальної власності 567 наборів, молодіжних центрів 32 набори, координаторів (фахівців) заходів з реалізації соціального проекту програми президента України «Активні парки – локації здорова Україна» 79 наборів.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.06.2024

Читати далі
Згорнути