Три воркаут-майданчики відкрито на Тетіївщині. Фото

Марафон відкриттів триває: Три воркаут-майданчики запрацювали на Тетіївщині (ФОТО)

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Київщина спортивна 15 липня поповнилася на цілих шість!!! об’єктів спортивної інфраструктури! Саме таку кількість workout -майданчиків з тренажерним обладнанням та штучним газоном за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації Євгена Калініна та начальника Управління фізичної культури та спорту Сергія Тимофєєва  офіційно та врочисто відкрили сьогодні на території опорних навчальних закладів Володарського та Тетіївського регіонів за обласною програмою «Київщина спортивна».

 

Євген Калінін, Сергій Тимофєєв

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

В минулій публікації мова йшла про відкриття об’єкту в селі Пархомівка на Володарщині та двох майданчиків в місті Тетіїв. Ця новина буде присвячена трьом новим воркаутам у Тетіївському районі.

ФОТОРЕПОРТАЖ: ШУКАЙТЕ НА ФОТО СЕБЕ

 

Денихівка

Отже, запрацювали три нові воркаут-майданчики в трьох опорних закладах Тетіївської районної ради на території трьох рьох сіл. В Кашперівці на території  Кашперівського ліцею (вулиця Київська, 9), Денихівці на території Денихівського ліцею (вулиця Шевченка, 91) та в П’ятигорах на території П’ятигірського ліцею (вулиця Київська, 40).

 

Кашперівка

Денихівка

П'ятигори

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Кашперівки, Денихівки та П’ятигорів у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування на території опорних навчальних закладів майданчикі для workout, які ми сьогодні власне відкриваємо. Вартість кожного комплекту склала 323 533,50 гривень. Зауважу, що облаштовувався майданчик коштом місцевого бюджету, долучалися й меценати. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків одинадцять вже запрацювали з часу послаблення карантину. І ще шість ми відкриваємо сьогодні. Взагалі, будівництво спортивних споруд на територіях навчальних закладів стало промовистим показником, як спорт та освіта вміють злагоджено працювати разом, адже все робиться заради майбутнього — наших дітей”.

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК
Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

Денихівка

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

Денихівка

Після поетапного послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито одинадцять об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці (Ставищенський район), Красилівці (Ставищенський район) та Пролісках (Бориспільський район) та Волошинівці (Баришівський район). І, як вже зазначалося, чергові шість об’єктів запрацювали з 15 липня у Володарському та Тетіївському районах й місті Тетіїв.

 

 

За яким графіком та умовами функціонуватимуть спортивні споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і мешканці та гості сіл.

 

П'ятигори

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА
Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Завітали на урочистості, окрім Сергія Тимофєєва та Євгена Калініна, делегати від районної влади та місцевого самоврядування, представники навчальних закладів та громада.

 

Кашперівка

Денихівка

П'ятигори

 

Так, на свято завітали депутати - від Київської обласної ради Олег Балагура, від Тетіївської районної ради — Олександр Крамар, представляли Тетіївський район голова райдержадміністрації Надія Дячук та голова районної ради Наталія Жубер, з вітальними словами звернулися до гостей очільники сіл — голова Кашперівки Лариса Степаненко, голова Денихіки Віталій Самозван, голова П’ятигорів Олег Раїка, дякували за майданчики новоспечені господарі спортоб’єктів - директорка Кашперівського ліцею Інна Корнієнко, директорка Денихівського ліцею Раїса Ткачук та директорка П’ятигірського ліцею Наталія Єншина.

 

П'ятигори

Кашперівка

Денихівка

І яке ж свято без дарунків? Євген Калінін вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а Сергій Тимофєєв потішив гостей свята сувенірною продукцію з символікою обласного управління спорту на пам'ять про спортивне свято.

 

 

Звернувся з вітальним словом до гостей свята пан Калінін: “Я вдячний вчителям Денихівського ліцею, які виховують нашу молодь, адже завдяки їхнім зусиллям відтепер діти зможуть тренуватися на новому спортивному майданчику. Я задоволений, що коштом обласного та місцевого бюджету ми можемо облаштовувати такі майданчики. А в майбутньому спороб’єктів стане ще більше. Найкраще, що може принести спорт — це зріст особистості. Неважливо, де займатися спортом — на цьому воркаут-майданчику, чи поряд з ним на баскетбольній арені. Неважливо, чи стануть ці діти спортсменами світового рівня чи олімпійськими чемпіонами. Важливо те, що через заняття спортом всі ці діти стануть особистостями, бо спорт формує найкращі риси людини. Тому сподіваюся, що новий майданчик буде популярним серед денихівців”.

 

 

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Кожне село на свій лад та скільки вистачало фантазії облаштувало святкову церемонію. Та всі господарі пригощали високих гостей святковим короваєм за давньою українською традицією. Лунала українська пісня від юних солістів. Вражали майстерністю виконання хореографічні номери. Що вже казати про самі воркаут-майданчики, що сяяли різнобарвними стрічками й кульками, державними прапорами й банерами.

 

 

Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, всі гості свята, як дітлахи, так і офіційні особи, радо випробовували свої сили та вміння на спортивних тренажерах. Було ну дуже атмосферно!

 

П'ятигори

Кашперівка

Денихівка

“На території області діє програма “Київщина спортивна”, в рамках якої Київоблдержадміністрацією закуповується обладнання для спортмайданчиків. І один з майданчиків ми тепер маємо в нашому селі. А завдяки керівникам підприємств та меценатів району передане нам обладнання було встановлене і підготовлене до використання. Тому всім велика подяка за такий чудовий подарунок для навчального закладу!”, - коментувала Кашперівка.

 

Кашперівка

“Сьогоднішня наша подія — свято учнів ліцею, адже їхня мрія про новий спортивний майданчик збулася. Саме для розвитку спортивної інфраструктури обласною адміністрацією закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. А до встановлення на місцях долучаються керівники господарств та меценати. Ми раді, що в наший час існують люди, яким подарована милість наповнити світлом живу мить, перетворити дитячу мрію в реальність. Вони стають гарантами розвитку освіти та спорту на селі, вони — щоденні орачі за плугом, бо поле у них одне — майбутнє наших дітей, а значить і всієї України!”, - була відвертою Денихівка.

 

Денихівка

“"Київщина спортивна" - саме так називається програма розвитку фізичної культури і спорту, що діє на теренах області. Облаштування нашого сопранового майданчика стало можливим завдяки зусиллям Київської обласної держадміністрації — департаменту освіти і науки та Управлінню фізичної культури і спорту, а також депутата Київської обласної ради Олега Балагури. Ось так, спільними зусиллями створюються умови для покращення матеріальної бази із занять фізичною культурою і спортом в селах району. Адже сопрт формує культуру оптимізму та бадьорості, загартовує молоде покоління на все життя і є ліками від поганого настирою і депресій. Тож займайтеся спортом і це додасть віри в успіх!”, - розповідали П’ятигори.

 

П'ятигори

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним комплексом. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ: ШУКАЙТЕ НА ФОТО СЕБЕ

 

Денихівка

П'ятигори

Кашперівка

Кашперівка

П'ятигори

Денихівка

П'ятигори

Денихівка

Кашперівка

Денихівка

Денихівка

П'ятигори

П'ятигори

Кашперівка

П'ятигори

Кашперівка

П'ятигори

П'ятигори

Денихівка

Денихівка

П'ятигори

П'ятигори

П'ятигори

Денихівка

П'ятигори

П'ятигори

Денихівка

Кашперівка

П'ятигори

П'ятигори

Денихівка

П'ятигори

 

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.07.2020

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути