Відкриття воркаут-майданчиків в Тетієві. Фото

Марафон шести відкриттів на Київщині: два воркаут-майданчики зведено в Тетієві

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.
Київщина спортивна 15 липня поповнилася на цілих шість!!! об’єктів спортивної інфраструктури! Саме таку кількість workout-майданчиків з тренажерним обладнанням та штучним газоном за участю начальника Управління фізичної культури та спорту Сергія Тимофєєва  офіційно та врочисто відкрили сьогодні на території опорних навчальних закладів Володарського і Тетіївського регіонів, міста Тетіїв за обласною програмою «Київщина спортивна».

 

Солістка школи №3

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів, паном Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.
В минулій публікації мова йшла про відкриття майданчика в Пархомівці Володарського району. В цій новині знайомимо з ще двома об’єктами, відкритими цього ж дня в самому Тетієві Тетіївської об’єднаної територіальної громади. Окремо читайте про відкриті теж сьогодні воркаути в трьох селах Тетіївщини.

ФОТОРЕПОРТАЖ: ШУКАЙТЕ НА СВІТЛИНАХ СЕБЕ

 

Мурал від учнів школи №3

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Тетієва у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування на території опорних навчальних закладів майданчиків для workout, які ми власне відкриваємо. Вартість кожного комплекту склала 323 533,50 гривень. Зауважу, що облаштовувався майданчик коштом міського бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків одинадцять вже запрацювали з часу послаблення карантину. І ще шість ми відкриваємо сьогодні. Взагалі, будівництво спортивних споруд на територіях навчальних закладів стало промовистим показником, як спорт та освіта вміють злагоджено працювати разом, адже все робиться заради майбутнього — наших дітей”.

 

Школа №1

WORKOUT-МАЙДАНЧИК
Спортивні workout-майданчики з тренажерним обладнанням та якісним штучним покриттям розташувалися на території Тетіївських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 по вулиці Центральній, 107 та №3, що на вулиці Академіка Байраківського, 49.

 

Школа №3

Нестадарне рішення з облаштування майданчика школи №1

 

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

Школа №3

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

Школа №1

Після поетапного послаблення карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито одинадцять об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці (Ставищенський район), Красилівці (Ставищенський район) та Пролісках (Бориспільський район) та Волошинівці (Баришівський район). І, як вже зазначалося, чергові шість об’єктів запрацювали з 15 липня у Володарському та Тетіївському районах й місті Тетіїв.

 

Школа №1

За яким графіком та умовами функціонуватимуть спортивні споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і мешканці Тетієва.

 

Школа №1

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА
Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святкові заходи відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Школа №1

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Тетіївської ОТГ та місцевого самоврядування, господарі майданчиків - представники навчальних закладів та місцева громада. Так, заради врочистої церемонії перервав свою відпустку міський голова Руслан Майструк, завітали заступники мера Павло Корнієнко та Ірина Погоріла, представляли Тетіївський район голова райдержадміністрації Надія Дячук та голова районної ради Наталія Жубер, з вітальними словами звернулися до своїх гостей директор школи №1 Іван Складаний та директорка школи №3 Тетяна Музичук.

 

Школа №1

Школа №3

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школам сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

Школа №1

Директорка школи №3

“Вже понад дві тисячі років існує приказка “У здоровому тілі — здоровий дух”. Люди завжди розуміли, як важливо піклуватися про своє тіло, щоб воно було міцним і здоровим. В сучасних умовах всебічний і гармонійний розвиток людини є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. Тому заняття навчально-спортивним способом життя має особливо велике значення для всіх верств населення, а особливо для школярів, - лунали слова від організаторів. - Ось і в Тетієві відкривається спортивний майданчик, на якому вихованці школи та мешканці міста зможуть постійно займатися спортом і зміцнювати  своє здоров’я. Саме завдяки програмі “Київщина спортивна”, в рамках якої Київською обласною державною адміністрацією було закуплене спортивне обладнання на понад 300 тисяч гривень, та коштом міського бюджету встановлене, ми сьогодні урочисто відкриваємо воркаут-майданчик, який сприятиме активному відпочинку та заняття спортом. І ми щасливі від того, що саме в тетіївському краї сьогодні ми маємо змогу поповнювати спортивну інфраструктуру новими об'єктами”.
Також організатори свята наголосили на обов’язку кожного берегти та відповідально ставитися до спортивних дарунків і використовувати їх собі на користь.

 

Школа №1

Святково виглядали самі церемонії, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Футбольним тренуванням змішаної команди в рамках заходу відзначилася перша школа, по завершенню якого запросивши на виконання милозвучної української пісні колоритного соліста. Третя школа також співом відзначилася на церемонії. Юна співачка в національному вбранні, окрім проникливого музичного номера, продемонструвала навички вуличної гімнастики, вправно осідлавши один з тренажерів. А враховуючи вишиття та файний віночок, заняття воркаутом виглядали дуже ефектно. А позакінченню офіційної частини врочистостей врочистостей всі гості, як дітлахи, так і офіційні особи, радо спробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах.

 

Школа №3

“Відкриття майданчика є знаковою подією для всіх нас, адже ми про нього давно мріяли. Відкриття офіційно сьогодні, але займаються воркаутом вже майже місяць. Діти щасливі, і цьому неабияк тішаться батьки. Низький уклін Управлінню фізичної культури і спорту й обласній адміністрації, та всім причетним до створення чудового майданчика. Тому хочеться побажати лише одного — любіть спорт, займайтеся спортом і тоді ви проживете довге й щасливе життя, що приноситиме лише позитивні емоції”, -  звернувся до гостей директор школи №1 Іван Складаний.

 

Школа №1

Школа №3

Очільник навчального закладу розповів про довгі суперечки з будівництва, але консенсусу таки дійшли. І нестандартне рішення зі зведення спортоб'єкту мало доволі оригінальний вигляд. Адже вирішили розділити спортивні комплектуючі майданчика — окремо встановили тренажерне обладнання, а з штучного газону, що мав укладатися під тренажери, зробили поле для міні-футболу.

 

Школа №1

“Тепер діти мають можливість і пограти в футбол, і позайматися на тренажерах. А директору школи видніше, що саме потрібне його вихованцям. — прокоментував таке перепланування в першій школі мер Тетієва Руслан Майструк. - Хочеться подякувати всім, але особлива подяка обласному управлінню спорту — якби не їхня піклувальна робота, нічого б не було". До речі, сам Майструк є вихованцем школи №3, про що з горідстю під час церемонії повідомила своїм гостям директорка закладу Тетяна Музичук. За словами пана мера, на цьому розвиток спортивної інфраструктури не припиниться - в міста з'явиться сучасний плавальний басейн, про який давно марять спортивно налаштовані тетіївці.

 

Випускник школи №3, мер Тетієва Руслан Майструк

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: ШУКАЙТЕ НА СВІТЛИНАХ СЕБЕ

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.07.2020

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути