Максим Цюцюра – бронзовий призер чемпіонату світу з панкратіону

Багаторазовий призер чемпіонатів з ММА, чемпіон Європи Максим Цюцюра здобув бронзу на чемпіонаті світу з панкратіону. Спортсмен є ірпінцем, та на змаганнях представялє місто Київ.

«Максим виборов першість на чемпіонаті України, після чого потрапив у склад збірної. На чемпіонаті світу з панкратіону посів почесне 3 місце. У грудні він буде представляти Ірпінь на чемпіонаті України з панкратіону»,- розповідає дружина Максима Анжела Макеєва.

 

 

Світова першість панкратіону вперше відбувалася в Україні - приймав Харків з 15 по 18 листопада.

Загалом Збірна України стала найкращою командою на чемпіонаті. У підсумку ще першого дня чемпіонату світу з панкратіону 12 п'єдесталів посіли спортсмени з України.

А щодо Київщини, то ще одну нагороду, золоту здобула Діана Григоренко. Яка також віднедавна представляє Київ.

Довідка

Панкратіон – це античний олімпійський вид єдиноборств. Бойове мистецтво було включено у програму Олімпійських ігор в 648 році до нашої ери. Панкратіон поєднує елементи боротьби і кулачного бою.

Сьогодні панкратіон є неолімпійський вид спорту, але визнаний в Україні на офіційному рівні. Античний спорт набирає популярності в Україні і сьогодні понад 10 тисяч спортсменів займаються панкратіоном.

Нагадаємо, що Максим Цюцюра є чоловіком чемпіонки Європи та світу з тхеквондо Анжели Макеєвої. Минулого року Макеєву обрали секретарем Ірпінської міської ради.

 

За інформацією редакції «04597»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.11.2021

Читати далі
Згорнути