Відкриття workout-майданчиків в Макарівському районі. Фото

Макарівщина спортивна поповнилася двома майданчиками для занять воркаутом

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Макарівський край 19 серпня поповнився двома об’єктами спортивної інфраструктури. Збудовані workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним покриттям в рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна».

 

 

Відтепер тренувати своє тіло і дух зможуть прихильники здорового способу життя на території двох опорних загальноосвітніх навчальних закладів Макарівського району в Бишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (село Бишів, вулиця Шкільна, 10) та Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (село Червона Слобода, вулиця Заводська, 2).

 

 

А також цього ж дня щасливими володарями трьох новеньких воркаутів стали мешканці Фастівщини в селах Кожанка, Веприк та Дідівщина, про врочисте відкриття об’єктів можна прочитати в окремій новині «Своє 97-річчя Фастівщина розкішно відзначила відкриттям трьох спортивних майданчиків».

 

 

На церемонію відкриття тренажерних комплексів завітав начальник Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До населених пунктів Фастівського та Макарівського районів у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень за кожен для облаштування на території опорних навчальних закладів майданчиків для занять workout. Зауважу, що облаштовувалися майданчики коштом місцевих бюджетів. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків на сьогоднішній день 28 вже запрацювали з часу послаблення карантину».

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже 28 офіційно відкрито у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці та Красилівці (Ставищенський район), Пролісках (Бориспільський район), Волошинівці (Баришівський район), Шамраївці (Сквирський район), Пархомівці (Володарський район), два в Тетієві, в Кашперівці, Денихівці та П’ятигорах (Тетіївський район), Богуславі (Богуславській ОТГ), Новому Заліссі (Бородянській ОТГ), Катюжанці (Вишгородський район) та Загальцях (Бородяський район), Воронькові (Бориспільський район), смт Кожанка, селах Веприк та Дідівщина (Фастівський район) та селах Бишів і Червона Слобода (Макарівський район).

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває як мінімум до 31 серпня. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть ці тренажери, цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекс ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітала на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, виконуюча обов’язки голови Київської обласної ради Тетяна СеменоваА також долучилися до свята представники Макарівської районної державної адміністрації, місцевого самоврядування, господарі майданчика - представники начальних закладів та місцева громада. Так, звернулися до гостей свята з вітальними словом виконуюча обов’язки голови Макарівської РДА Ірина Багінська та заступник Іван Рознай. Взяв участь в урочистостях голова Макарівської районної ради Олександр Гулак. Спорт представляв начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Володимир Тарнавський.  Завітав навіть посланець Бога на землі, парафіяльний священник місцевої церкви, тож свято було організоване за всіма канонами.

 

 

«Вже понад тисячу років існує приказка «У здоровому тілі  - здоровий дух». Люди завжди розуміли, як важливо піклуватися про своє тіло, щоб воно було міцним, здоровим і красивим. Одним з напрямків, який впливає на здоров’я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливо велике значення для школярів. Тому заняття фізичною культурою і спортом стають умовою і невід’ємною частиною гармонійного і повноцінного життя. А для того, щоб фізкультура і спорт стали такою частиною, необхідно створювати  належні умови, - лунало на церемонії відкриття майданчиків. - Тому дякуємо обласній та місцевій владі за чудовий спортивний дарунок для всіх нас».

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах. А юні спортсмени розважали гостей вуличною гімнастикою на воркаут-майданчиках, аматорськими й професійними танцювальними номерами, українською піснею та тішили розповідями про своє село.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

ЕКСКУРСІЇ ШКОЛАМИ

Відзначимо, що на всіх наших церемоніях відкриття спортивних майданчиків на території опорних навчальних закладів добрими традиціями стали екскурсії школами. Ось очільники ввірених їм шкіл, Мудрик Тетяна в Бишеві та Михайло Шульга в Червоній Слободі з гордістю провели київську делегацію шкільними класами, де плекають різнобічний розвиток особистості школярів, виховують учня як людину моральну та патріотично спрямовану, людину культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до самої себе і навколишнього світу.

 

 

Якщо говорити про розвиток спортивної інфраструктури, то на території бишівської школи воркаут став другим об’єктом, зведеним спільними зусиллями Київської обласної державної адміністрації та місцевої влади за програмою «Київщина спортивна». Так з 27 грудня минулого року тут успішно функціонує та користується неабиякою популярністю серед мешканців місцевої громади міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиком з вуличними тренажерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Київщина спортивна»: в Бишеві запрацював новий стадіон

 

 

І наостанок пан Шульга поділився з гостями цікавим патріотичним фактом про червонослобідську школу. Всі ми чули про пластунський рух в Україні. Ось і в Червоній Слободі віддавна на кшталт пластунів діє дитяча організація «Червонослобідський Здвижанський кіш імені Івана Сірка». А тло прапора складають два кольори, які розтлумачують суть руху. Синій колір - символ стійкості, сили, вірності, надійності, малиновий - колір шляхетності й лицарства, перемоги й відваги.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.08.2020

Макарівська РДА
Читати далі
Згорнути