Лижні перегони. Як виступили на ЧУ спортсмени Київського регіонального центру «Інваспорт»

Відгомоніли пристрасті чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху (24-27 січня, Яворів, Львівська область).

Ми вже повідомляли вам про карколомний успіх провідної лижниці Київщини Єлізавети Нопрієнко, майстра спорту України міжнародного класу, членкині національної збірної команди, яка виконала «золотий» хет-трик, майстерно подолавши першою три дисципліни.

Наразі вашій увазі нехай не у всіх медальний, проте добрий виступ інших дев’яти представників Київського регіонального центру «Інваспорт». Вони старалися!

Це - кандидат до національної збірної команди України Артем Тихун, Нікіта Білярський, Анастасія Синєзуб, Надія Бєлокопитова, Сергій Давидюк, Давид Ніколаєнко, Михайло Нестеренко, Тимофій Денисенко, Артем Стецюк під керівництвом заслужених тренерів України Івана Пишняка та Галини Бекетової.

Так, Нікіта  Білярський виборов срібну медаль в лижних перегонах 2 км класичним стилем (8.27,74), дві бронзових медалі на дистанціях 3 км вільним стилем (12.21,17) та у спринті 500 м вільним стилем (1.57,31).

Артем Стецюк здобув срібну винагороду у спринті 500 м (1.55,98) та п’яте на дистанції 2 км класичним стилем (9.37,41).

Анастасія Синезуб стала стала п’ятою на дистанціях 5 км вільним стилем (24.15,41).

Бєлокопитова Надія посіла 4 місце у спринті 500 м (2.25,16) та п’яте місце на дистанції 1 км класичним стилем (8.28,81).

Тимофій Денисенко здобув два четвертих місця на дистанціях 2 км класичним стилем (9.30,12), 3 км вільним стилем (15.13,62) та шосте місце у спринті 500 м вільним стилем (2.20,44).

Давид Ніколаєнко посів два п’ятих місця в лижних перегонах на дистанціях 3 км класичним стилем (18.39,50), у спринті 500 м вільним стилем (2.11,38) та 6 місце 2 км класичним стилем (11.59,51) .

Михайло Нестеренко посів два п’ятих місця на дистанціях 5 км класичним стилем (28.41,57) та вільним стилем (24.43,22).

Артем Тихун виборов два сьомих місця на дистанціях 10 км класичним стилем (42.30,63) та вільним стилем (37.21,37).

Сергій Давидюк двічі прийшов восьмим на дистанціях 10 км класичним стилем (44.41,95) та вільним стилем (39.08,12).

Вітаємо переможців і учасників змагань та бажаємо успіхів в наступних стартах!