Людмила Даниліна виборює 5 медалей паралегкоатлетичного Євро-2024

З 11 по 16 червня в Уппсалі (Швеція) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед осіб з порушеннями фізичного і розумового розвитку.

Учасниками чемпіонату Європи стали 150 спортсменів з 16 країн. Спортсмени змагалися у 24 дисциплінах.

У складі національної збірної команди України дуже потужно виступила вихованка регіонального центру «Інваспорт».

Людмила Даниліна (Бровари), вихованка заслуженого тренера України, тренера-викладача ДЮСШІ Сергія Стельмаха виборола п'ять нагород: три золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.
1 місце – біг 1500 м
1 місце – біг 3000 м
1 місце – біг 800 м
2 місце – естафета 4Х100

3 місце – естафета 4х400

В загальному медальному заліку збірна команда України посіла 2 місце, виборовши 26 високих нагород: 11 золотих, 7 срібних та 8 бронзових.

Людмила Даниліна, бронзова призерка XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро, неймовірна трудівниця. Не було ще жодних змагань, на яких вона б не здобула високих нагород. Нараз спортсменка зі своїм тренером Сергієм Стельмахом в умовах жорстокої спортивної конкуренції продовжують завзято готуватися та боротися за ліцензію на участь у Паралімпійських іграх 2024 у Парижі", - коментують в КЗ КОР Київський регіональний центр «Інваспорт».

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!