Людмила Даниліна - чотириразова чемпіонка світу з легкої атлетики

З 18 по 26 лютого у французькому місті Реймс відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед осіб з порушеннями розумового і фізичного розвитку (ПРФР), де феєрично виступила представниця Київщини Людмила Даниліна.

 

 

У змаганнях взяли участь спортсмени з дев’яти країн світу. Команду України представили 15 параатлетів та спортсмен-лідер (гайд).

На чемпіонат світу завітала Перша Леді Франції Бріжит Марі-Клод Макрон, яка підтримала команду України та побажала перемоги.

 

 

Серед 9-ти країн-учасниць Україна посіла перше місце та загалом виборола 24 нагороди, з яких 13 золотих, 7 срібних, 4 бронзові медалі та один рекорд світу.

 

 

В складі національної команди від Київської області успішно виступила наша зірка легкої атлетики Людмила Даниліна (Бровари). Людмила тренується під керівництвом  тренера-викладача Київського регіонального центру «Інваспорт» Сергія Стельмаха.

Отже, п’ять змагальних днів – п’ять високих нагород. Так, серед 24-х нагород п’ять медалей принесла команді Даниліна – чотири золота та срібло. Це надзвичайно вагомий внесок Людмили в перемогу української команди.

Особисті нагороди Людмили Даниліної:

І місце – біг 1500 м

І місце – естафета 4х400 м

І місце - біг 800 м

І місце – біг 3000 м

ІІ місце – естафета 4х200 м

Тепер попереду у нашої чемпіонки - довгоочікувані Паралімпійські ігри-2024 в Парижі.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.02.2024

Читати далі
Згорнути