Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях в листопаді 2019 року.
ОЛІМПІЙСЬКІ, НЕОЛІМПІЙСЬКІ, ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ВСЬОГО здобуто 201 медаль (93 золоті, 54 срібних, 54 бронзових):
- міжнародні змагання: 63 медалі (33-10-20 )
- всеукраїнські змагання: 138 медалей (60-44-34 )
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 3 медалі (0-2-1 )
- міжнародні змагання: 1 медаль (0-1-0 )
- всеукраїнські змагання: 2 медалі (0-1-1 )
Олімпійські види спорту: 128 медалей (54-36-38 )
- міжнародні змагання: 35 медалей (14- 6-15)
- всеукраїнські змагання: 93 медалі (40-30-23 )
Неолімпійські види спорту: 70 медалей (39-16-15 )
- міжнародні змагання: 27 медалей (19- 3-5)
- всеукраїнські змагання: 43 медалі (20-13-10 )
ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу:
1) Чемпіонат світу з легкої атлетики.7-15 листопада, Дубаї (ОАЕ):
1 срібло: Людмила Даниліна
ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 1 медаль (0-1-0 )
УКРАЇНА
Кубки України
1) Кубок України з керлінгу серед спортсменів з порушенням слуху. 28- 31 жовтня, Київ:
1 срібло: команда Київщини (жінки)
1 бронза: команда Київщини (чоловіки)
ВСЬОГО на всеукраїнських змагання здобуто 2 медалі (0-1-1 )
_________________________________________________________________
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ЄВРОПА
Чемпіонати світу:
1) Чемпіонат світу з трьох видів боротьби U-23. 20-28 жовтня, Будапешт (Угорщина):
1 срібло: Аліна Акобія
2 бронзи: Ірина Коляденко, Артур Політаєв
Міжнародні турніри (світ + Європа)
1) IX Міжнародний турнір з боксу на призи Чеченської діаспори в Україні. 2-3 листопада, Київ:
1 золото: Олексій Баклашов
5 бронз: Олександр Ворецький, Максим Сябренко, Андрій Селюх, Арсен Цяцюк, Ілля Семяновський
2) Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу. 9 листопада, Беране (Чорногорія):
1 срібло: Марія Ходаківська
1 бронза: Вікторія Шкурко
3) Міжнародна регата з «класичного» академічного веслування на дистанції 11 км. 11-12 листопада, Турин (Італія):
1 срібло: Діана Димченко
4) Міжнародний благодійний турнір з дзюдо. Варшава (Польща):
4 золота: Дарина Гостар, Артем Олійник, Павло Герасименко, Олександр Несміян
1 срібло: Марина Процик
4 бронзи: Ілля Гостар, Іван Герасименко, Андрій, Григорчук, Микита Чотчиков
5) Міжнародний турнір з дзюдо. 8-11 листопада, Мостар (Боснія і Герцеговина):
2 золота: Щур Софія, Чижевська Анастасія
1 срібло: Щур Софія
2 бронзи: Матвеєв Микита, Русинюк Ангеліна
6) Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті Солопчука. Кам’янець-Подільський:
4 золота: Руслан Шаповалов, Олександр Марчук, Алі Дагли, Андрій Кобельчук
1 бронза: Олександр Хома
7) XVII міжнародний турнір з боксу на призи ЗМС Андрія Котельника. 20-24 листопада, Львів:
2 золота: Владислав Тихонов, Олександр Хома
1 срібло: Артем Конон
8) Міжнародний шаховий турнір Cupa Satori Art Slobozia. 16-17 листопада, Румунія:
1 золото: Федір Дишлюк
ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 35 медалей (14- 6-15)
_________________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з тхевконодо. 14-17 листопада, Львів:
5 золотих: Максим Приймак, Марта Бугрий, Шваб Владимир, Поєдинок Ігор, Король Єва
7 срібних: Євгенія Гладун , Ксенія Шарова, Матвій Руденок, Ярослава Огійчук, Швець-Міхальський Михайло, Каленчук Валерія, Балака Артем
6 бронзових: Тимофій Ніколаєнко, Давид Цимбарович, Бойко Кирило, Степуренко Дмитро, Красноголовый Іван, Кравченко Дмитро
2) Чемпіонат України з плавання серед юніорів. 21-23 листопада, Харків:
6 золотих: Ростислав Крижанівський (3); Яна Долаврук; Данііл Ткаченко; (Є. Ретинський / Р. Крижанівський / Ю. Сокирка / О. Негода); (Д. Жарій / О. Негода / А. Манаков / Лізогуб)
3 срібла: Олег Негода; (В.Сорокіна / К. Сьоміна / В. Костроміна /В. Вирвич); (П. Латишева / Р. Крижанівський / Б. Сокирко / Я. Івасик).
1 бронза: Єгор Ретинський
Кубки України
1) Кубок України з боксу серед жінок. 29 жовтня - 2 листопада, Черкаси:
1 золото: Марія Ловчинська
1 бронза: Марія Сєдая
2) Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів. 7-9 листопада, Харків:
3 золота: Микита Політаєв, Тарас Крупський, Гліб Скорофатов
1 срібло: Алексєєв Микита
3 бронзи: Максим Аветісян, Валентин Шкляренко, Максим Щербаков
3) І етап зимового турніру з подолання перешкод «Зимовий Кубок PEL» (кінний спорт). 9 листопада, Жашків:
1 срібло: Михайло Пилипенко (Каредо)
4) Кубок України з плавання. 6-9 листопада, Бровари:
4 золота: Ростислав Крижанівський, Данііл Ткаченко, Анастасія Манакова, Микита Помазан
4 срібла: Данііл Ткаченко (2), Анастасія Манакова, Олександр Олексишин
3 бронзи: Ростислав Крижанівський (2), Єгор Романюк
Всеукраїнські змагання
1) Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби «Кубок Карпат». 2 листопада, Мукачеве:
1 золото: Кирило Андрущенко
2 срібла: Станіслав Богатирьов, Олена Веремійчук
2) Всеукраїнський турнір вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений Дню захисника України. 1-2, Біла Церква:
1 золото: Олександра Бондар
2 срібла: Анна Поштар, Неля Попок
3) Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи Віктора Лозового серед юніорів та кадетів. 19 жовтня, Біла Церква:
5 золотих: Яценко Роман, Мохаммад Аріан, Яшкін Кирило, Погребний Роман, Грушовий Данило
4 срібла: Медведков Денис, Гербич Артур, Чернях Роман, Хутько Артем
1 бронза: Гавловський Марк
4) 5-ий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. 9 листопада, Южноукраїнськ (Миколаївська область):
5 золотих: Налапко Олександр, Павленко Михайло, Мельнічук Данило, Левченко Микола, Покатило Владислав
3 срібні: Бабенко Данило, Пономаренко Андрій, Кищенко Руслан
2 бронзові: Близніченко Денис, Арнаут Денис
5) Всеукраїнський турнір з важкої атлетики. 6-9 листопада, Маріуполь:
5 золотих: Мирослава Каліна, Євгенія Росінська, Ангеліна Никоненко, Валентина Борисенко, Олена Гордієнко
1 бронзову: Журавель Олена
6) XXI відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів пам‘яті Михайла Токаря. Мукачеве:
3 бронзи: Артур Гербич, Данило Грушовий, Кирило Яшкін
7) XVII відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат «Торські ігри». 14-16 листопада, Слов‘янськ:
2 золота: Влада Попова, Ростислав Марченко
3 срібла: Данило Часовський, Євгенія Друзенко, Артем Грошови
2 бронзи:. Григорій Шелковенко та Тимофій Матвійчук посіли треті місця.
8) Професійні бої з боксу. Миргород:
2 золота: Назрі Рагімов, Сергій Сорока
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 93 медалі (40-30-23 )
_________________________________________________________________________________________
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу
1) Чемпіонат світу з прибережного веслування – 2019. 1-3 листопада, Гонконг:
2 золота: Діана Димченко, Діана Димченко / Юрій Іванов
1 срібло: Андрій Качанов / Юрій Іванов
2) Чемпіонат світу з греплінгу серед юнаків, кадетів та юніорів. 8-9 листопада, Баку (Азербайджан ):
4 золота: Діана Григоренко (2), Анастасія Голінко (2)
1 срібло: Артем Рісіч, Іван Григор
1 бронза: Іван Григор
3) Чемпіонат світу з гирьового спорту. 6-11 листопада, Новий Сад (Сербія):
3 золота: Валентин Бербеничук, Андрій Бичківський, Анатолій Дима
4 бронзи: Андрій Бичківський (4)
Чемпіонати Європи:
1) IV чемпіонат Європи з хортингу. 14-17 листопада, Даугавпілс (Латвійська республіка):
10 золотих: Бобко Олексій (2), Желізняк Іван, Кочанов Іван, Сокирський Влад, Стукач Назар, Кот Артем, Лісова Вікторія, Грінь Данило, Коваленко Андрій
1 срібло: Бєлоног Максим
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях здобуто 27 медалей (19- 3-5)
______________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA. 7- 9 листопада, Київ:
7 золотих: СК "Обухівські Тигри"
3 срібних: СК "Обухівські Тигри"
7 бронзових: СК "Обухівські Тигри"
2) Кубок України та чемпіонат України з ушу-саньда серед школярів. 22-24 листопада, Херсон:
13 золотих: Даніель Нсер, Данило Страхов, Матвій Куявець, Артур Лоїк, Андрій Тимошенко (3), Олександр Лисак (2), Назар Фролов (2), Данило Кривенко (2)
6 срібних: Даніель Нсер, Данило Страхов, Матвій Куявець, Денис Ільйов, Віктор Приходько, Наталія Черненко
1 бронза: Денис Ільйов
Всеукраїнські змагання
1) Всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Переяславська осінь 2019» пам’яті Бориса Сонька. 23 листопада, Переяслав:
4 срібла: Анатолій Дима, Анатолій Яковченко, Роман Адамов, Михайло Давиденко
2 бронзи: Андрій Бичківський, Роман Адамов
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 43 медалі (20-13-10)
____________________________________________________________________________
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Жовтень для спортсменів Київщини: 73 медалей міжнародних змагань та 156 всеукраїнських подіумів
Вересень для спортсменів Київщини: 29 медалей міжнародних змагань та 126 всеукраїнських подіумів
Серпень для спортсменів Київщини: 42 медалі міжнародних змагань та 47 всеукраїнських подіумів
Липень для спортсменів Київщини: 43 медалей міжнародних змагань та 107 всеукраїнських подіумів
Пантеон Героїв спортивного півріччя: здобуто 1289 медалей (Фотогалерея)
Червень для спортсменів Київщини: 36 медалей міжнародних змагань та 189 всеукраїнських подіумів
Травень для спортсменів Київщини: 48 медалей міжнародних змагань та 56 всеукраїнських подіумів
Квітень для спортсменів Київщини: 67 медалей міжнародних змагань та 155 всеукраїнських подіуми
Березень для спортсменів Київщини: 38 медалей міжнародних змагань та 283 всеукраїнських подіуми
Лютий для спортсменів Київщини: 106 медалей міжнародних змагань та 232 всеукраїнських подіуми
Січень для спортсменів Київщини: 26 медалей міжнародних змагань та 53 всеукраїнських подіумів
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter
Вподобуйте нас в Instagram
12.12.2019