Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за грудень 2021 року в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту.
ВСЬОГО здобуто 219 медалей (70 золотих, 63 срібних, 86 бронзових):
- міжнародні змагання: 28 медалей (12-6-10)
- всеукраїнські змагання: 191 медаль (58-57-76)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 5 медалей (0-1-4)
- міжнародні змагання: 1 медаль (0-0-1)
- всеукраїнські змагання: 4 медалі (0-1-3)
Олімпійські види спорту: 107 медалей (29-30-48)
- міжнародні змагання: 4 медалі (2-0-2)
- всеукраїнські змагання: 103 медалі (27-30-46)
Неолімпійські види спорту: 107 медалей (41-32-34)
- міжнародні змагання: 23 медалі (10-6-7)
- всеукраїнські змагання: 84 медалі (31-26-27)
ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу:
1) Чемпіонат світу з паратріатлону. 5 листопада, Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати):
1 бронза: Аліса Колпакчи
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 1 медаль (0-0-1)
___________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України U-21 з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху. 4-8 жовтня, Одеса:
1 срібло: команда Київської області
3 бронзи: Ольга Єсіна (2), Сергій Шептицький
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 4 медалі (0-1-3)
_________________________________________________________________
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу:
1 золото: Аліна Акобія
Міжнародні турніри (світ + Європа):
1) 30-та міжнародна регата з академічного веслування SilverSkiff. 6-7 листопада, Турин (Італія):
1 золото: Діана Димченко
2) Кубок IBU з біатлону (перший етап). 25-27 листопада, Ідре (Швеція):
2 бронзи: Дар’я Блашко
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 4 медалі (2-0-2)
________________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з боксу серед студентів. 26-31 жовтня, Київ:
3 золота: Ілля Щучкін, Олег Лагута, Ельвін Алієв
1 бронза: Алі Дагли
2) Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. 9-12 листопада, Київ:
2 золота: Євгенія Друзенко, Іван Оксюк.
3 срібла: Аміна Мухамед, Руслана Петровська, Марія Мізюрко
3 бронзи: Ілона Вальчук, Данило Утєшев, Анна Телегіна
3) Чемпіонат України з плавання серед молоді. 12-14 листопада, Харків:
2 золота: Олег Негода, Володимир Лісовець
4 срібла: Олег Негода, Володимир Лісовець (2), Поліна Латишева
4) Чемпіонат України з плавання серед юнаків. 2-4 листопада, Запоріжжя:
3 срібла: Міежетіте Єлєна (2), Капусткіна Анна
5) Відкритий чемпіонат України з боксу серед юніорів ФСТ "Колос". 15-20 листопада, Ворохта:
1 золото: Письменний Дмитро
1 срібло: Олексій Ковальов
3 бронзи: Михайлов Віталій, Тиханов Влад, Шаломай Олег
6) Шість чемпіонатів України з шашок серед ветеранів пам’яті Михайла Баки: 11-20 листопада, Біла Церква:
1 золота: Людмила Сторожук
6 срібних: Людмила Сторожук
11 бронзових: Людмила Сторожук (5), Олександр Лютий (6)
Кубки України
2 золота: Євгенія Росінська, Андрій Тищенко
5 бронз: Ангеліна Никоненко, Валентина Борисенко, Денис Лакіза, Віталій Рясько, Андрій Фіялко
Всеукраїнські змагання
1 золото: Уляна Давигора
3 срібла: Іван Матіяшко, Софія Паламаренко, Ілона Кожем
9 бронз: Володимир Босий, Марина Процик, Поліна Киричук, Дарина Киричук, Тіна Савицька, Гліб Сергійчук, Софія Баранова, Максим Давигора, Неоніла Момот
2) XII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам'яті майстра спорту СРСР Дмитра Лисуна. 29-30 жовтня, Черкаси:
2 золота: Арнаут Деніз, Бабенко Данило, Левченко Микола, Покотило Владислав
1 срібло: Давид Бистрий
1 бронза: Артем Кириченко, Кобзарь Єгор, Шимко Павло, Мельничук Данило, Акіншев Давід, Пономаренко Андрій, Скрипник Максим, Ковтун Владислав
1 золото: Олексій Борута
4) IV відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь МСМК Володимира Федоренка. 6-7 листопада, Бердянськ:
1 золото: Олексій Борута
1 золото: Валерія Китроцька
1 бронза: Анастасія Пряхіна
6) Всеукраїнський турнір з фехтування на шаблях серед кадетів. 8 листопада, Миколаїв:
1 бронза: Ігор Олишевець
1 бронза: Архип Габрошвілі
8) Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків, присвячений пам'яті ЗТУ Анатолія Петрова. 27 листопада, Кривий Ріг:
4 золота: Щучкін Ілля, Дагли Алі, Бондарчук Тарас, Алієв Ельвін
1 срібло: Лопушеко Андрій
6 золота: Мороз Богдан, Пижов Рома, Пиртик Олексій, Швець Рома Друзенко Євгенія, Іванюра Карина
8 срібла: Часовський Данило, Гусейнов Аббас, Тищенко Олексій, Абдултаіров Едем, Погорілий Сергій, Мельников Гліб, Єсєєва Діана, Топоркова Єлізавета
10 бронз: Шевченко Роман, Кіянченко Нікіта, Велієв Тамірлан, Файтанджиєв Ізед, Марченко Ростислав, Баланчівадзе Давид, Гриб Арсен, Приймак Віктор, Пасічник Мілана, Нестеренко Дарина
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 103 медалі (27-30-46)
__________________________________________________________________________________________
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу:
1) Чемпіонат світу зі спортивних танців. 31 жовтня, Харків:
1 бронза: Ілля Чижма та Єлизавета Завадська
2) Чемпіонат світу з панкратіону. 15-18 листопада, Харків:
3 золота: Анастасія Голінко (2), Олександр Гуляєв
2 бронзи: Ілля Лубієць, Андрій Черненко
3 золота: Дарина Загороднюк, Олександр Баєр, Тімур Богач
2 срібла: Катерина Татаурова, Ілля Сергієнко
2 бронзи: Михайло Бєлкін, Ростислав Гай
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи
1) Чемпіонат Європи зі спортивних танців Про-Ам в європейській програмі. 6 листопада, Львів:
1 золото: Ілля Чижма та Єлизавета Завадська
3 золота: Андрій Дубінко, Анастасія Нестеренко, Руслан Лукашевич
1 срібло: Ярослава Порошина
Міжнародні турніри (світ + Європа):
1 срібло: Діана Димченко
2 срібла: Клуб «Dragonboat club Kiev – DBC» (Київська область)
2 бронзи: Клуб «Dragonboat club Kiev – DBC» (Київська область)
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з неолімпійських видів спорту здобуто 23 медалі (10-6-7)
_____________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1 золото: Давід Оганов
1 срібло: Богдан Бочко
1 бронза: Яков Засенко
Кубки України
9 золотих: Клуб карате "Кубо-до" (Біла Церква) (6), клуб "Скала-до" (Українка) (3)
8 срібних: "Сакура-До" (Тетіїв) (1), клуб "Скала-до" (Українка) (7)
3 бронзи: Клуб карате "Кубо-до" (Біла Церква) (2), клуб "Скала-до" (Українка) (1)
2) Кубок України з сумо серед дорослих. 29-31 жовтня, Мелітополь:
1 золото: Іванна Березовська
2 срібла: Вікторія Царук, Світлана Ярьомка
2 бронзи: Вікторія Царук, Іванна Юзефович
3) Кубок України з таеквон-до ІТФ. Листопад, Івано-Франківськ:
5 золота: Микола Швиденко, Владислав Салій, Уляна Степанова, Єгор Бондар, Іван Грехов
5 срібла: Микола Швиденко, Ангелія Коцар, Валерія Курач, Уляна Степанова, Аліна Шейко
10 бронз: Ілля Павлик, Ян Зражевський, Кирило Кудря, Ян Зражевський, Віра Ваврачук, Ростислав Главицький, Олександр Ремнюк, Максим Ватри, Сергій Величко, Микола Данченко
Всеукраїнські змагання (турніри)
1) Всеукраїнський турнір з хортингу “Fitofan cup”. 5-7 листопада, Мелітополь:
1 золото: Роман Ковков
2 срібла: Максим Кисленко, Владислав Побережник
1 бронза: Віталій Кисленко
2) Всеукраїнський турнір з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат. 27 листопада, Миколаїв:
7 золотих: Ірина Кавун, Маргарита Горбач, Іван Булик, Артем Феценко, Дмитро Феценко, Лев Міщенко, Юрій Мірошниченко
4 срібних: Степан Шевельский, Артем Феценко, Даніїл Чмира, Мирослав Хряпак
3 бронзових: Валентин Слуцький, Кирило Приходько, Антон Фалько
5 золотих: Гриб Владислав, Аскеров Ізмір, Фомін Єгор, Гармашев Кіріл, Сивопляс Данило
2 срібла: Мироненко Владислав, Павлік Павло
5 бронз: Нечипоренко Кіріл, Захаров Марк, Богаченко Максим, Мальков Владислав, Юзва Олександр
4) Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби «Кубок України» серед юніорів 2002-2004 років народження. 20-21 листопада, Харків:
1 золото: Микита Алексєєв
2 срібла: Данило Корєєв, Олександр Яковлєв
2 бронзи: Данило Накалюжний, Максим Демчук
1 золото: Клуб «RiderX» (Славутич)
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з неолімпійських видів спорту здобуто 84 медалі (31-26-27)
__________________________________________________________________
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
І півріччя 2021-го. #Київщинаспортивна мовою цифр
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter: twitter.com/UpravlinnaSport
Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/
Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA
03.12.2021