Липень-2021 для спортсменів Київщини: здобуто 30 медалей міжнародних змагань та 145 всеукраїнських подіумів

Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за липень 2021 року в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту.

ВСЬОГО здобуто 174 медалі (84 золотих, 41 срібна, 49 бронзових):

- міжнародні змагання: 29 медалей (14-6-9)

- всеукраїнські змагання: 145 медалей (70-35-40)

З НИХ:

Паралімпійські види спорту: 6 медалей (4-1-1)

- міжнародні змагання: 3 медалі (3-0-0)

- всеукраїнські змагання: 3 медалі (1-1-1)

Олімпійські види спорту: 119 медалей (58-25-36)

- міжнародні змагання: 19 медалей (7-5-7)

- всеукраїнські змагання: 100 медалей (51-20-29)

Неолімпійські види спорту: 49 медалей (22-15-12)

- міжнародні змагання: 7 медалей (4-1-2)

- всеукраїнські змагання: 42 медалі (18-14-10)

1 золото: Сергій Шавкун

ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 3 медалі (3-0-0)

_______________________________________________________________________________

УКРАЇНА

Чемпіонати України

1) Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху. 2-3 липня, Бахмут:

1 золото: Микола Носенко

1 срібло: Богдан Демочко

1 бронза: Валентина Півовар

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 3 медалі (1-1-1)

_____________________________________________________________________________

ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

ЄВРОПА

Чемпіонати Європи:

1) Чемпіонат Європи серед юніорів з вільної боротьби. 28 червня - 4 липня, Дортмунді (Німеччина):

3 бронзи: Володимир Лісовець (3)

3) Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. 15-18 липня, Таллінн (Естонія):

1 золото: Артур Фельфнер

4) Чемпіонат Європи з хокею на траві. 19-24 липня, Загреб (Хорватія):

1 золото: жіноча збірна України U-18 (до складу увійшли сім вихованок Бориспільської ДЮСШ)

5) Чемпіонат Європи з регбі. 24-25 липня, Рига (Латвія):

1 золото: Національна юніорська збірна України (U-18) з регбі-7 ( до складу увійшли вихованці Ірпінської ДЮСШ)

Міжнародні турніри (світ + Європа):

1) Міжнародний заплив через Дніпро - Іternational Dnipro Swim Marathon-2021. 10 липня, Черкаси:

2 золота: Анастасія Колоша, Тимофій Повх

2 срібла: Єлизавета Гисар, Олексій Рак

2 бронзи: Катерина Курочка, Данило Єфіменко

ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 19 медалей (7-5-7)

_____________________________________________________________________________________________________

УКРАЇНА

1) Чемпіонат України з брейкингу. 3 липня, Київ:

1 золото: Владислава Бикоріз

1 срібло: Кіра Іванюк

1 бронза: Роман Слизький

2) Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше. 3-5 липня, Львів:

5 золотих: Блонський Олександр, Кушик Катерина, Стецюк Надія, естафета (Басай Яна, Поліщук Людмила, Стецюк Надія, Ткаченко Єлизавета), естафета (Білоусов Володимир, Коноваленко  Станіслав,  Єрко Владислав, Пятаєв Максим)

1 срібло: Єрко Владислав

6 бронз: Басай Яна, Пятаєв Максим, Коноваленко Станіслав, Прилепська Катерина, Цихоцький Максим, Шкабара Андрій

3) Чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків, дівчат, молодших. 4-6 липня, Святогірськ (Донецька область):

3 золота: Владислав Ковтуненко, Вікторія Бондар, Анастасія Сіркова

3 срібла: Вікторія Бондар, Любов Безоглюк, Олексій Самойлов

1 бронза: Любов Безоглюк

4) Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. 5-10 липня, Бахмут (Донецька область):

2 золота: Андрій Тищенко, Євгенія Росінська

1 срібло: Андрій Фіялко

1 бронза: Валентина Борисенко

5) Чемпіонат України з марафону (веслування на байдарках і каное). 13- 15 липня, Вінниця:

1 золото: Дмитро Глотов

2 срібла: Анастасія Юркевич, Ірина Ясненько

2 бронзи: Тетяна Токар / Євгенія Горбатенко, Анастасія Юркевич

6) Чемпіонат України з академічного веслування серед юніорів. 30 червня - 2 липня, Київ:

1 бронза: Анастасія Хохлова

7) Чемпіонат України з велоспорту на треку серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат. 13-18 липня, Харків:

31 золото

7 срібних

15 бронзових

8) Чемпіонат України з болдерингу (скелелазіння). 28-30 липня, Київ:

1 золото: Федір Самойлов

Кубки України

1) Кубок України з плавання серед клубів. 17-18 липня, Мелітополь (Запорізька область):

1 бронза: Клуб «УМС КОДА» (Київська область)

2) Кубок України з веслування академічного серед молоді до 23 років. 27-29 липня, Київ:

4 золота: Вікторія ПІРОГОВА, Єлизавета ЖАЙВОРОНКОВА, Ярослав КОНДРАТЮК, Костянтин МУСІЄНКО

2 срібла: Анастасія КОЗИР (2)

Всеукраїнські змагання

1) ІІІ літня гімназіада України. 2 липня, Хмельницький:

2 золота: Микола Левченко, Владислав Покотило

1 срібло: Артем Мельничук

1 бронза: Максим Скрипник

2) Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка серед юніорів. 17-18 липня, Тернопіль:

1 золото: Микита Політаєв

2 срібла: Данило Корєєв, Володимир Очеретнюк

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 100 медалей (51-20-29)

1) Чемпіонат Європи з сумо U-14, U-16, U-18. 23-25 липня, Седльце (Польща):

3 золота: Дмитро Волошановський, Іванна Юзефович (2)

1 срібло: Іванна Юзефович

2 бронзи: Іванна Юзефович, Тетяна Соха

ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 7 медалей (4-1-2)

_______________________________________________

УКРАЇНА

1) Відкритий чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO RIVNE OPEN. 9-11 липня, Рівне:

2 срібла: Іван Кришталь, Даніїл Сургальов.

1 бронза: Артем Терновой

2) Чемпіонат України з тайського боксу Муей Тай серед молоді (U-23), юніорів та юнаків. 21-25 липня, Одеса:

14 золотих

10 срібних

9 бронзових

3) Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та дівчат. 19-25 липня, селі Артюхівка (Харківська область):

1 золото: команда Kyiv Region O-team (Київська область)

1) Кубок України з веслування академічного серед молоді до 23 років. 27-29 липня, Київ:

3 золота: Вікторія ПІРОГОВА / Єлизавета ЖАЙВОРОНКОВА, Ярослав КОНДРАТЮК, Костянтин МУСІЄНКО

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 42 медалі (18-14-10)

Січень-2021 для спортсменів Київщини: здобуто 90 медалей міжнародних змагань та всеукраїнських подіумів