Хокею. Переяслав та Баришівка. Фото

Льодові бої на стадіоні імені Валерія Лобановського

27 січня на ковзанці міського стадіону імені Валерія Лобановського відбулась товариська зустріч з хокею між командами Переяслава та Баришівки.

Перший заступник міського голови Григорій Карнаух, відкриваючи першу гру цього сезону привітав учасників та побажав перемоги.

Незважаючи на те, що господарі після введення шайби відразу організували атаку на ворота суперників першу шайбу пропустили саме вони. В одній із швидких контратак гості вдало реалізували свою перевагу, і відкрили рахунок. За кілька хвилин після помилки захисника за власними воротами рахунок був подвоєний. Наприкінці першого періоду переяславцям вдалось реалізувати чисельне перевагу, за грубу гру гравця гостей було видаленно на дві хвилини, і скоротили рахунок в матчі 2:1.

У другому періоді команди двічі обмінялись голами і пішли на другу перерву із мінімальною перевагою гостей 4:3. Третій період хокеїстам із Переяслава не вдався вони зуміли забити у ворота суперників дві шайби натомість пропустили у власні чотири. Із рахунком 8:5 переяславці поступились хокеїстам із Баришівки.