Чемпіонат Київської області з літнього біатлону, Тетіїв. Фото

Літній біатлон: Тетіїв приймав відкритий чемпіонат Київщини (Фото, відео)

В центрі біатлону Київщини та України, спортивному Тетієві цього по-літньому теплого понеділка відбувся відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону на призи президента Київського обласного осередку федерації біатлону України Руслана Голуба.

 

 

Географія змагань з кожним роком розширюється, результати і майстерність учасників росте. Тож цьогоріч до урочища «Мазепинці» завітали взяти участь у шостих щорічних змаганнях біатлоністи з Тетієва, Ірпеня, Петропавлівської Борщагівки, Кашперівки, Білої Церкви та Києва.

 

 

Відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону проводиться за підтримки Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Завітав на змагання підтримати спортсменів його керівник Сергій Тимофєєв.

 

 

Навідали змагання і зірки біатлону. Дарина Блашко, майстер спорту міжнародного класу, українська біатлоністка білоруського походження відзначила велику кількість учасників що, на її думку, означає, що біатлон в Україні продовжуватиметься.

 

 

Згідно формату змагань, до складу команди входили по три юнаки та три дівчини кожної вікової групи.

ВІДЕОСЮЖЕТ ТЕТІЇВ.INFO

 

 

Що ж до результатів, то чи не найбільше нагород на різних дистанціях та вікових категоріях вибороли господарі змагань з Тетієва та району. Також відзначилися значною кількістю здобутих медалей кияни, вихованці Києво-Святошинської ДЮСШ та мешканці Петропавлівської Борщагівки, біатлоністи Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

 

 

Зауважимо, що цього ж дня в Тетієві відбувалося засідання Президії Федерації біатлону України в Київській області. На засідання винесли питання  щодо будівництва біатлонного стадіону в Тетієві. А також стан підготовки спортсменів Київщини, які входять до складу національної команди України з біатлону.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

«Ти зможеш, якщо зміг я»: спортивні уроки на Тетіївщині

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.10.2019

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути