Відокремлене Білоцерківське відділення спортивної медицини №2 Київського обласного лікарського-фізкультурного диспансеру. Фото

Лікарсько-фізкультурний диспансер: чи стануть послуги платними?

В рамках робочого візиту Білоцерківським регіоном Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА завітав до відокремленого Білоцерківського відділення спортивної медицини №2 Київського обласного центру реабілітацї та спортивної медицини (комунального закладу Київської обласної ради), що в Білій Церкві.

 

 

Метою візиту стала зустріч з керівництвом та працівниками медичної установи. Так у зустрічі взяли участь заступник генерального директора комунального неприбуткового підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр реабілітації та спортивної медицини» Юрій Дехтярьов та завідуюча відділенням №2 Світлана Пантелеймонова.

 

 

Мова йшла про послуги спортивної медицини, які надає диспансер спортсменам Київської області. А також про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами фізичної культури і спорту, що утримуються за рахунок бюджетних коштів з 1 квітня 2020 року.

 

 

Також пан Тимофєєв оглянув сам диспансер, ознайомився з переліком послуг та поспілкувався з персоналом закладу, який виявися дуже привітним, гостинним і готовим відповісти на будь-яке питання.

ВІДЕОСЮЖЕТ ПРО ДИСПАНСЕР

 

 

За словами Світлани Пантелеймонової за рік у відділенні №2 лікарського-фізкультурного диспансеру на обліку перебуває близько 4 тисяч людей. Тут функціонує кабінет спортивної медицини, клініко-діагностична лабораторія, кабінет електрокардіографії, відділення реабілітації та кабінет з лікувальної фізкультури. Працює лікар-офтальмолог, хірург, невролог, масажист, проводиться функціональна діагностика.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.01.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути