Лідерів спортивного руху Київської області відзначено нагрудним знаком «За заслуги перед Київщиною»

Лідерів спортивного руху Київщини відзначено сьогодні, 29 лютого, під час пленарного засідання чергової 25-ї сесії депутатів Київської обласної ради VIII скликання.

 

 

Нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною» очільник Київської обласної ради Ярослав Добрянський вручив тренеру з вільної боротьби Анатолію Гуральському  та майстру спорту України з боксу Костянтину Калашнікову - за вагомий особистий внесок у розвиток спорту, багаторічну плідну працю, активну громадську позицію та високий професіоналізм.

 

 

Відзначимо, що вихованці Анатолія Гуральського входять до складу збірної команди України, неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів світу та Європи. Наставником заслужений тренер України з боротьби служить з 1985 року. І протягом всієї кар’єри постійно працює над підвищенням кваліфікації, аналізуючи та вивчаючи передову світову практику підготовки спортовців, повсякчас застосовуючи  в роботі новітні наукові та методичні розробки.

 

 

Костянтин Калашніков носить звання майстра спорту України з боксу, 20 років поспіль очолював Київську обласну федерацію боксу, голова Наглядової ради КОФБ, лідер спортивного руху на Київщині.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.02.2024

Читати далі
Згорнути