міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів, Бухарест. фото

Лесковець та Погосян - володарі нагород міжнародного турніру з вільної боротьби в Бухаресті

В Бухаресті завершився міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga.
Участь у міжнародних стартах взала юніорська збірна Київщини у складі національної команди, здобувши дві нагороди.
Юлія Лесковець, вихованка Олександра Старинського стала володаркою золота у вазі 59 кг. Загалом жіноча збірна України посіла перше командне місце.

Серед юніорів вибороти бронзову нагороду у вазі 70 кг вдалося Нареку Погосяну, вихованцю Київської обласної ШВСМ.

Нагадаємо, що вже незабаром стартує чемпіонат Європи - континетальна першість серед кадетів 14-20 червня відбуватиметься в болгарському місті Самоков.