Легкоатлетичний вікенд: результати представників Київщини

18-19 червня відбулася ціла низка легкоатлетичних змагань, участь у яких взяли українці, серед яких – представники Київської області.

Легкоатлетичні змагання. Сааріярві (Фінляндія)

Українці здобули п’ять перемог. Серед переможців вихованка Київської обласної ШВСМ Анна Плотіцина – вона виборола золото на 100 метрів з бар’єрами (13.56 с).

Легкоатлетичні змагання. 17-19 червня, Варшава (Польща)

Тут змагалися четверо українських багатоборців.

У змаганнях семиборок Валерія Мухоброд була п’ятою (5196 очок). Її результати: 100 м з/б – 14.88 с, висота – 1.57 м, ядро – 10.68 м, 200 м – 26.20 с, довжина – 5.73 м, спис – 40.69 м, 800 м – 2:19.24 хв.

Легкоатлетичні змагання. Нівель (Бельгія)

Марія Буряк фінішувала другою у забігу В на дистанції 200 метрів (24.66 с).

Турнір серії World Athletics Continental Tour – Silver. 18 червня, Куортане (Фінляндія)

Відзначимо, що атлетам довелося змагатися за дощової погоди. І це, звичайно, вплинуло на результат.

Метальник списа Артур Фельфнер навіть за таких погодних умов зумів показати результат рівня 80 метрів. У шостій спробі він відправив спис на 80.20 м, що забезпечило йому шосту сходинку. А от до першої трійки ввійшли два олімпійських чемпіони й чинний чемпіон світу. Переможець Токіо-2020 Нірадж Чопра з Індії виграв змагання з результатом 86.69 м, а чемпіон Лондона-2012 Кешорн Волкотт з Тринідаду і Тобаго поступився йому лише п’ятьма сантиметрами. Чемпіон світу-2019 Андерсон Петерс з Гренади був третім (84.75 м).

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF). 18-19 червня Крайова (Румунія)

Участь престижних змаганнях вже традиційно взяли також українські легкоатлети, серед яких і спортсмени Київської обласної ШВСМ.

Українці на чемпіонаті посіли четверте загальнокомандне місце.

Ольга Голодна виграла змагання зі штовхання ядра (16.78 м).

За крок від нагород завершили змагання інші наші спортсмени.

Так, Еріка Лукач була четвертою у змаганнях з метання спису (52.65 м)

Сергію Никифорову не вистачило десяти сантиметрів, щоб увійти до трійки призерів зі стрибків у довжину. З результатом 7.90 м він  також четвертий.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/