Легкоатлети Київщини розпочали сезон в статусі другої команди країни

З 20 по 21 січня Київ гостинно вітав учасників легкоатлетичних першостей країни, а саме командного чемпіонату України в приміщенні та чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих, молоді та юніорів. Загалом змагання зібрали понад 420 спортсменів з 24 регіонів.

Друге загальнокомандне місце та солідний медальний доробок здобула збірна Київщини з результатом 383 очки, до складу якої увійшли в основному вихованці Центру олімпійської підготовки.

В легкоатлетичному п’ятиборстві не було рівних Юлії Лобан, яка стала чемпіонкою з сумою 4378 очок.

Серед молоді чемпіоном України став Артем Міщенко з сумою 5238 очок. Також він здобув бронзову нагороду серед дорослих.

Людмила Оляновська оновила свій власний та встановила новий рекорд України зі спортивної ходьби на 5000м серед жінок у приміщенні - 20.50.56хв.

Ольга Голодна - чемпіонка зі штовхання ядра з результатом 15.02м.

Анна Дудніченко перемогла в секторі зі стрибків з жердиною - 3.50м.

Володимир Киц став чемпіоном з бігу на 1500м з результатом - 3.58.51хв.

Срібними призерами стали:

Віктор Самолюк - зі штовхання ядра -17.59м.

Чорновол Тетяна - з бігу на 1500м - 4.34.93хв.

Анастасія Волкова - зі стрибків у висоту -1.75м.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!