Легкоатлетка Людмила Оляновська: «Ця медаль була потрібна всій Україні»

Людмила Оляновська вже в перший день чемпіонату Європи з легкої атлетики, який днями приймав Рим, принесла Київщині та Україні першу медаль. Більше того, «бронзу» учениця Олексія Шелеста й Анатолія Соломіна, вихованка Центру Олімпійської підготовки Київської області вирвала перед фінішною лінією, долаючи дистанцію 20 км у спортивній ходьбі! А разом з тим виконала олімпійський норматив на Олімпійські ігри в Парижі – 1:28:48 год, - повідомляють в прес-службі Федерації легкої атлетики України.

 

 

«Люблю фініші на Олімпійських стадіонах. Що в Пекіні, де я виграла медаль чемпіонату світу, що зараз! – говорить Людмила Оляновська після фінішу. – Коли заходили в тунель, бачила, що іспанка не так і далеко. На стадіоні, за триста метрів до фінішу, розуміла, що можу її наздогнати, а за 150 уже була впевнена в цьому. Це було видно навіть по частоті рухів.

Так, іспанка вже йшла з прапором. Колись я теж фінішувала з українським стягом. Але зараз я хотіла підняти його після фінішу. І вдячна тим, хто мені його дав. А ще більше вдячна тренеру, батькам і нашим військовим за те, що я – українка!

Мій п’ятирічний син – моя найбільша мотивація. Але через те, що росіяни пошкоджують інфраструктуру, в Україні часто немає світла. І я навіть не знаю, чи у нього була можливість бачити, як я вигравала цю медаль. І навіть не знаю, чи зміг йому й моїм рідним хтось про це повідомити.

Два роки тому на чемпіонаті Європи в Мюнхені я була четвертою. Не могла собі того пробачити. І ця медаль була дуже важливою. Важливою не лише для мене, а для всієї України».

 

 

Іспанку Лауру Гарсіа-Каро Оляновська випередила менше, ніж на секунду!

Переможний дубль залишився за італійками Антонеллою Пальмізано (1:28:08 год) й Валентіною Траплетті (1:28:37 год).

Українки Олена Собчук (1:31:47 год) і Марія Сахарук (1:32:39 год) – десята й 13-та відповідно.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.06.2024

Читати далі
Згорнути