Київський Міжнародний турнір з боротьби. Фото

Київський Міжнародний турнір став однією з найзнаковіших подій 2021 року в борцівському світі

У столичному Палаці спорту завершилися баталії 24-го Київського Міжнародного турніру з трьох стилів боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.

Вже майже чверть століття Київський турнір збирає на своїх килимах усіх зірок сучасної боротьби, тут запалюються нові імена, а на трибунах в перших рядах сидять ветерани боротьби, ті, хто є справжніми легендами. Щороку під час урочистої церемонії відкриття сучасні спортсмени вшановують своїх наставників, ветеранів боротьби, згадують тих хто заклав основу спортивної боротьби в Україні.

Це був один з найпотужніших турнірів сезону. Оскільки Київський турнір є єдиним офіційним турніром United World Wrestling в лютому місяці, цьогоріч до Києва приїхала рекордна кількість країн-учасниць – за медалі КМТ змагались близько 600 борців з 35 країн світу!

Гідно показала себе на міжнародній арені збірна Київської області.

В категорії 55 кг серед жінок золото виборола Аліна Акобія- Грушина, підопічна Олександра кутакова, вихованка Київської обласнї школи вищої спортивної майтсреності.

У вільному стилі боротьби у ваговій категорії 97 кг Валерій Андрійцев став  віце-чемпіоном. Але досі точаться суперечки навколо цієї медалі, адже у Валерія могло би бути золото – та суддівська колегія вирішила інакше.

В категорії 70 кг золото виборов Олексій Борута. Даніїл Підлипинець у вазі 92 кг задовольнявся другим місцем.

Ось і цього лютого в Олімпійський рік до Києва завітали борці з усієї планети, аби напередодні чемпіонату Європи та Олімпійських ліцензійних турнірів випробувати свої сили, поглянути на суперників. Після тривалої перерви в змаганнях по всьому світу через пандемію, саме Київський турнір став трампліном, де команди з різних країн змогли перевірити своїх найперспективніших борців.

Київський Міжнародний турнір став однією з найзнаковіших подій 2021 року в борцівському світі. Попереду боротьба за путівки до Токіо та власне така очікувана Олімпіада! Київ з гордістю прийняв спортивну подію світового значення та продемонстрував традиційно високий рівень змагань і справжню українську гостинність.