Чемпіонат України з ушу. Фото

Київщину відзначено найкращою в мистецтві ушу або церемонія відкриття Чемпіонату

Урочистий парад відкриття відбувся в Броварах на честь великої події у світі бойових мистецтв нашої країни. З 15 по 18 лютого в спортивному комплексі «Світлотехнік» триває чемпіонат України з ушу серед юніорів та юнаків.

 

 

Окрім безпосередніх учасників спортивного шоу, як ще називають мистецтво ушу, взяв участь в урочистій церемонії відкриття начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, заступник голови Броварської міської ради Костянтин Кузнєцов, начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков, віце-президент Спортивного комітету України, президент Української федерації ушу Олег Чуканов та провідний тренер Тяньцзіньської школи вищої спортивної майстерності Хоянь Цзя Оі Сяо Дун.

 

 

В Бровари позмагатися прибули найкращі представники міст та областей України, а це 13 обласних збірних команд і 260 учасників: Дніпропетровська, Донецька, запорізька, Київська, Львівська, Одеська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська області, місто Київ та гості з республіки Білорусь.

 

 

 

Отже, церемонія відкриття. До підняття прапору України запросили кращих спортсменів минулого чемпіонату світу серед юніорів з Броварів  – бронзову призерку Аліну Крисько та чемпіона світу Данила Князєва.

 

 

Після того, як змагання було оголошено відкритими, Олег Чуканов за традиційним спортивним звичаєм вручив пам’ятні Кубки переможцям - обласним управлінням фізичної культури і спорту.

 

 

І тут з гордістю відзначимо що перше місце з майже з триразовим відривом отримала на Київщина, здобувши 46 601 бал. На другому місті опинилася Запорізька область – 18 308 балів, а третьою стала Донеччина, набравши 15 340 балів.

 

 

Кубок для Київської області з гордістю отримав очільник управління столичної області Сергій Тимофєєв, який з неприхованою радістю за своїх спортсменів щиро дякував і пану Чуканову, і майстрам ушу за високі результати. І в свою чергу Сергій Олександрович вручив подяки від управління за популяризацію та розвиток мистецтва ушу в Київські області.

 

 

З побажаннями учасникам змагань чесної гри, перемог та спортивної фортуни, вболівальникам – незабутнього видовища та приємного відпочинку, суддям – об’єктивної та чесної оцінки, а всім разом – чудового, справжнього спортивного свята завершилася церемонія відкриття і розпочалися мистецькі виступи.

 

 

Нагадаємо, що змагання тривають і завершуються сьогодні, 18 лютого.

За результатами виступив слідкуйте на нашому сайті вже найближчими днями.

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ ТУТ

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.02.2018

м.Бровари
Читати далі
Згорнути