Відкриття майданчика для Workout в Студениках. Фото

#Київщинаспортивна: Обласна влада відкриває майданчик для Workout в Студениках

Введення карантинних обмежень через загрозу захворювання коронавірусною інфекцією зруйнувало спортивні календарі та внесло свої корективи до розвитку спорту зокрема на теренах Київщини. Але розбудова спортивної інфраструктури в області в рамках програми «Київщина спортивна» у цьому непростому для всієї країни 2020 році триває. І вже маємо перші плоди.

 

 

Слідом за першою ластівкою — відкриттям сьогодні вранці новозбудованого воркаут-майданчика в Гоголеві на Броварщині, заступник голови Київської облдержадміністрації Сергій Калінін та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту взяли участь у відкритті аналогічного гоголівському майданчика для Workout зі штучним газоном та тренажерним обладнанням в Студениках на Переяславщині.

Розташувався спортоб’єкт по вулиці Шкільній, 27, на території Студениківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Спортоб'єкт є одним з 46 воркуат-майданчиків, які облаштовуються на території опорних закладів Київської області в рамках програми «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ВІДКРИТТЯ за цим посиланням

 

 

Участь в урочистостях, доволі скромних та малолюдних у зв’язку з карантинними обмеженнями, але з дотриманням всіх санітарних вимог, із застосуванням засобів індивідуального захисту взяли представники місцевої влади й громадськості.

Також делегацією було проінспектовано будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, з гумовим покриттям та розміром 32х18 м, який облаштовується також в Студениківській ОТГ, в селі Студеники по вулиці Шкільній, 27.

Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му

 

 

ДОВІДКОВО
Будуються спортивні об’єкти на теренах Київської області на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання та комплектуючих для будівництва майданчиків коштом обласного бюджету, а облаштовуються спортоб’єкти за рахунок місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту, 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами, 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.05.2020

Переяслав-Хмельницька РДА
Читати далі
Згорнути