Київщина виборює чемпіонство на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби!

З 4 по 6 березня в Кривому Розі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 1998-2000 років народження, про що повідомлялося в попередніх публікаціях.

До вашої уваги оприлюднюємо всі результати Київської області.

«Команда борців Київщини виборола чемпіонство на цих змаганнях, набравши 200 балів, зі значним відривом від опонентів. Другими стали хлопці з Вінниччини (136 балів). Бронзу чемпіонату отримала Харківська область (108 балів)», - повідомив задоволений виступами своїм вихованців тренер команди Київської області Максим Чепурко.

У ваговій категорії 55 кг срібним призером змагань став Олександр Кузнецов. Чемпіонство у вазі 60 кг здобув Іван Черкас. У вазі 63 кг переможцем став Олександр Грушин, а в 67 – його брат Сергій.. Валерій Овсійов виборов бронзу в 77 кг. Вагові категорії 82 і 87 кг – і знову чемпіони з Київщини, - це Віталій Андрійович та Валентин Шкляренко відповідно. В цій же вазі 87 кг третім став Дмитро Кіяшок. І у вазі 97 кг третє місце посів Ігор Вангородський.