Чемпіонат України з ушу-саньда, Херсон. Фото

Київщина виборює бронзу на чемпіонаті України з ушу-саньда

Херсон з 22 по 24 листопада приймав фінал Кубку України та чемпіонат України серед школярів з ушу-саньда.

Учасники змагань мали можливість продемонструвати свою майстерність у трьох розділах - циньда (легкий контакт),  саньда (повний контакт), туйшоу (боротьба).

Змагання відбувалися за участю близько 400 спортсменів з 10 областей України.

 

 

До складу збірної Київської області увійшли 11 спортсменів Немішаївської школи східних єдиноборств "У-Вей". А також Васильків, Фастів та спортсмени Бородянщини.

Результати спортсменів з Микулич: Даніель Нсер посів І, ІІ місця; Данило Страхов - І, ІІ ; Матвій Куявець - І, ІІ.

Представники Немішаєвого: Артур Лоїк - І,  Денис Ільйов - ІІ, ІІІ; Андрій Тимошенко - І,І,І; Олександр Лисак - І,І; Назар Фролов - І,І.

Мироцьке: Віктор Приходько - ІІ, Наталія Черненко – ІІ.

Клавдієво-Тарасове: Данило Кривенко - І,І.

Блискавичний результат! Адже саме завдяки саме немішаївським спортсменам виборено Кубок за ІІІ загальнокомандне місце у змаганнях для Київської області.

 

 

Завдячуючи батькам спортсменів, Вадиму та Оксані Бондарчукам, підприємцям, Денису Борисенку, депутату Київської обласної ради  Петру Перевознику, Микулицькому сільському голові, Сергію Замідрі - Немішаївському селищному голові, Олександру Деревінському - Мироцькому сільському голові та виконкомам згаданих місцевих рад наші діти змогли належним чином підготуватися та взяти участь у підсумкових змаганнях року у такому потужному складі.

Але для немішаївської школи ще підсумки року не підведено. Бо ж 1 грудня тут відзначатимуть 14-ту річницю з дня заснування школи "У-Вей". Також у грудні спортсмени візьмуть участь у Кубку області з кікбоксингу за версією WAKO та турнірі з ушу-саньда з грошовим виграшем, що відбудеться у Вінниці.

Найщиріші вітання нашим бійцям з такою очікуваною і заслуженою перемогою!  А окремі слова вдячності - професійному тренеру Віталію Лисаку. Він, як справжній наставник, готує своїх послідовників і передає найкращий досвід. Сьогодні з ним пліч-о-пліч працює Ілона Ольховик, яка окрім представлення на змаганнях своєї вихованки, брала участь у роботі суддівської колегії. Разом - ми сила! Уперед всупереч!

 

 

Школа східних бойових мистецтв “У-вей” відзначає своє 14-річчя

1 грудня 2019 року святкуватимуть річницю школи східних бойових мистецтв «У-Вей» та віншуватимуть найкращих спортсменів закладу за підсумками року. Тренувальна база школи знаходиться в обладнаному спортивному залі на території ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж ".

Тренер-початківець,  вихованка Віталія Лисака, Ілона Ольховик має спортивне звання майстер спорту України міжнародного класу. За останні роки привнесла у кошик здобутків з ушу-саньда для України перемогу на міжнародних змаганнях: стала бронзовою призеркою Всесвітньої літньої універсіади в Тайбеї у 2017 році (вперше для України отримано медаль на світовому рівні серед жінок з цього розділу ушу), бронзовою призеркою чемпіонату світу з ушу-саньда у 2017 році. А також стала бронзовою призеркою Кубку світу з ушу-саньда в Ханчжоу у 2018 році. Ця бронза для України як золото, бо перші місця у світі займають переважно китайські спортсмени.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.11.2019

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути