чемпіонату України з хортингу 2019. фото

Київщина стає срібним призером чемпіонату України з хортингу

Цілий ряд показових виступів, турнірів та змагань з пауерліфтингу, бодібілдінгу, «Богатирські ігри», чірлідингу, воркауту приймав 8–10 березня Виставковий центр у столиці.

В рамках великого спортивного заходу відбувався також чемпіонат України з хортингу в розділах «Форма», «Показовий виступ» та «Двобій».

 

 

Змагалися серед шести вікових категорій: 8-9 років, 10-11 років, 12-13 років, 14 -15 років, 16-17 років, 18 + років. Загалом понад 500 осіб з 20 регіонів України виборювали медалі всеукраїнської першості, - повідомляє портал brovaru.in.ua.

У змаганнях взяли участь і кращі бійці броварського спортивного клубу хортингу «Воїн», який очолює Олександр Кононов, а саме: Побережник Владислав, Старостюк Євдоким, Кисленко Максим і Віталій, Ковков Роман, Желізняк Іван, Бочко Богдан, Бігун Олег, Опошнянський Денис та Барбон Дарина.

 

 

В загальнокомандному заліку перше місце посіли хортингісти із Києва, другою стала команда Київської області, а на третьому місці опинилися Черкаси.

Дві золоті нагороди здобули Дарина Барбон і Іван Желізняк, другим став Владислав Побережник і бронзовим призером завершив турнір Віталій Кисленко. Цими нагородами «воїни» поповнили свою скарбничку відзнак, завойованих на чемпіонатах України.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.03.2019

м.Бровари
Читати далі
Згорнути