Відкриття футбольного поля у Миронівці. Фото

"Київщина спортивна": завершилося будівництво футбольного поля у Миронівці

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган завітав до Миронівки.

Саме тут, на території  комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Миронівської районної ради, що на вулиці Чкалова, 54 побудували новий спортивний об’єкт – міні-футбольне поле зі штучним покриттям та майданчик з вуличними тренажерами.

А 4 жовтня відбувалося урочисте відкриття спортивного майданчика. Олександр Любомирович запросив переможців обласних, міжнародних та всеукраїнських  змагань долучитися до перерізання стрічки на честь довгоочікуваного відкриття майданчика, який стане стартом до нових досягнень та перемог. Гості свята оглянули спортивний майданчик та спільно з очільником Київщини розіграли перший м’яч.

Спортивні майданчики такого штибу, а заплановано їх у цьому році аж 18, встановлюються на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Координатором виконання програми виступає Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації на чолі з керівником Сергієм Тимофєєвим.

До речі, це не єдина програма розбудови спортивної інфраструктури Київщини. Міні-футбольні поля будуються також в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Координатором виконання Держпрограми на території Київської області виступає Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації на чолі з керівником Сергієм Тимофєєвим.

Читайте також: НОВІ ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ КИЇВЩИНИ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.10.2018

Миронівська РДА
Читати далі
Згорнути