Відкриття футбольного поля у Вишгороді. Фото

«Київщина спортивна»: відкриття повнорозмірного футбольного поля у Вишгороді

У місті Вишгород наприкінці червня поточного року відбулося урочисте відкриття спортивного об’єкту, який відремонтовано відповідно до стандартів FIFA. Тренувальне футбольне поле, що розташоване на території міського спортивного стадіону «Енергетик» по вулиці Шолуденка, 12, оснащене якісним штучним покриттям, що має високий термін експлуатації.

 

 

Відкриття вишгородського стадіону – це перша ластівка з семи футбольних полів із синтетичним покриттям розміром 110х70 м, які заплановано облаштувати в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування за рахунок кооперації коштів обласного та місцевих бюджетів.

7 футбольних полів, що будуються на Київщині

 

 

На виконання цього заходу обласної програми Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації через систему публічних закупівель PROZZORO закуплено сім комплектів штучного покриття, які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області наприкінці 2018 року. Місця розташування будівельних майданчиків визначені спеціально створеною в Київської обласній державній адміністрації «Комісією з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області».

 

 

Наразі, Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації здійснюється постійний моніторинг стану облаштування футбольних полів з метою державного нагляду за ефективним використанням бюджетних коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Київщина спортивна»: передача другого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Вишгороду

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Футбольне поле до. Грудень, 2018

Футбольне поле після. Червень, 2019

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.07.2019

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути