Відкриття футбольного поля в Броварах. Фото

"Київщина спортивна": відкриття футбольного поля в Броварах

«Наше місто росте, розвивається, зводяться об’єкти, якими користуватимуться жителі нашого міста. О і сьогодні ми відкриваємо спортивний майданчик, який збудовано спільними зусиллями Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та міста Бровари», - такими словами розпочалися урочистості з нагоди відкриття нового спортивного об'єкту в Броварах.

 

 

А відкривали сьогодні міні-футбольне поле зі штучним покриття розміром 42х22 м та майданчик з вуличними тренажерами, що розташувалися на так званому Торгмаші по вулиці Олега Онікієнка, 8. Побудований спортоб’єкт за Київською обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Працюватиме майданчик для всіх мешканців міста, бажаючих грати у футбол.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

З вітальним словом звернувся під час урочистої церемонії відкриття начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв: «Дуже приємно, що спільними і тільки спільними зусиллями депутатів обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу Броварів, а саме головне вам, платникам податків, стала можливою реалізація такого проекту. Дуже важливо, щоб спортивна інфраструктура розвивалася, бо це сприятиме тому, щоб з цієї малечі виростали чемпіони Європи, світу, Олімпійських ігор. Я сам з 16 років - професійний спортсмен-інструктор з ковзанярського спорту, про що свідчить запис в трудовій книжці, і по цей день працюю в спортивній галузі. Спорт надав мені можливість вступити без іспитів до Інституту фізичного виховання і спорту та протягом вже 26 років працювати в галузі фізичної культури і спорту. Насамперед, нашим головним завданням є забрати дітей з вулиці і від комп’ютерів, від алкоголю та тютюнопаління і привести до спорту. І тільки спільними зусиллями ми досягнемо цього результату, адже це здоров’я наших дітей, а спорт і фізична культура повинні слугувати для нас об’єднавчим фактором. А вам, хлопці, бажаю сьогодні отримати максимум задоволення і максимум позитивних емоцій від турніру на новенькому газоні. Досягати максимальних спортивних результатів, бути людяними, і щоб спорт допоміг отримати ту згуртованість, і те загартування, які дадуть можливість бути справжніми чоловіками, боронити свою родину і нашу Україну».

 

 

Продовжив врочистості своїм виступом Петро Бабич, секретар Броварської міської ради та Михайло Доценко, заступник начальника відділу спорту. А на завершення від пана Тимофєєва та президента Федерації футболу Броварського району Миколи Логвінова малеча отримала в подарунок набори футбольних м’ячів.

 

 

А далі відбувалося те, для чого власне стадіон і звели. Футбольні зустрічі провели футболісти ФК «Броварія» та ДЮСШ (Бровари). Футболісти «Броварії» (як і ДЮСШ) зіграли між собою – 2010 рік народження проти 2011-го. Спочатку 2011-й вів з превагою 4:1, але вік і досвід взяли своє, і матч завершився на користь команди 2010 р.н. – 4:7. Відзначимо, що тренує «Броварію» один з засновників клубу та футбольної академії "Джуніорс Старс" Дмитро Кутаков, діючий арбітр Української Прем’єр-Ліги (УПЛ).

 

 

Інформаційна довідка

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплені  комплекти міні-футбольних полів та вуличних тренажерів. Фінансується закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.

Зауважимо, що завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків стала можливою реалізація таких потрібних проектів.

Виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та для впровадження Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.06.2019

м.Бровари
Читати далі
Згорнути