Відкриття футбольного поля у Великій Димерці. Фото

"Київщина спортивна": відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий - офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.

 

 

Участь в церемонії відкриття взяв Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Також на свято спорту завітали представники місцевої влади, мешканці та гості смт Велика Димерка та Великодимерської ОТГ.

 

 

«Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади, місцевого самоврядування, ефективності використання коштів платників податків, тобто в першу чергу завдяки вам, шановні мешканці, і стає можливою реалізація таких проектів», - коментує розвиток спортивної інфраструктури Сергій Олександрович.

 

 

Після офіційних слів на церемонії відкриття свято подовжилося творчими виступами народних колективів та матчевими зустрічами на новому газоні. Так, відбувся старт змагань з футболу, вперше у новоствореній ОТГ "Народний футбол-2018 Великодимерської ОТГ". Перемогу здобула команда «Рудні». А загалом брали участь п'ять команд об'єднаної громади. Срібними та бронзовими призерами стали футболісти Бобрика та Димерки. А четверті і п'яті місця відповідно посіли Тарасівка та Шевченкове.

Зазначимо, що населення Громади складає 19863 осіб. А до складу ОТГ, яка була заснована 3 серпня 2017 року, увійшли Велика Димерка, Бобрик, Жердова, Рудня та Шевченкове Броварського району. А смт Велика Димерка стала адміністративним центром Великодимерської ОТГ.

 

 

«Дякуємо начальнику Управління фізичної культури і спорту у Київській області Сергію Тимофєєву за новий стадіон, за  участь у церемонії відкриття, за подарунки, - висловлює слова подяки один з організаторів свята Сергій Опенько. Відзначимо, що організацією церемонії відкрития займався новостворений «Центр культури, дозвілля та спорту» Великодимерської селищної ради.

 

 

Інформаційна довідка

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено 18 комплектів, до яких входить міні-футбольні поля та вуличні тренажери. Фінансується закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету, завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків можлива реалізація таких проектів.

 

ВІДЕОСЮЖЕТ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

 

ВСІ НОВИНИ ПРО НОВІ СТАДІОНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУТ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.12.2018

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути