Відкриття футбольного поля в Бишеві. Фото

«Київщина спортивна»: в Бишеві запрацював новий стадіон

В переддень різдвяно-новорічних свят на теренах Київщини лунають свята спортивні.

Ось і 27 грудня в селі Бишів Макарівського району відбувалися урочистості на честь відкриття міні-футбольного поля  якісним штучним покриттям розміром 42×22 та майданчика з вуличними тренажерами в рамках обласної програми "Київщина спортивна". А розташувався новий спортивний об’єкт на території Бишівської загальноосвітньої школи по вулиці Захисників України, 6.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

На свято завітали поважні гості, представники місцевої та обласної влади, вчительський колектив школи та, звичайно, дітки, учні цього закладу.

 

 

Участь в урочистостях взяли виконуюча обов’язки голови Київської обласної ради Тетяна Семенова та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту. Почесні гості завітали оцінити плоди спільної діяльності обласної та місцевої влади, зокрема вручивши учням школи комплекти футбольної форми та футбольні м’ячі, щоб були з чим освоювати новий смарагдовий газон.

 

 

Тетяна Семенова звернулася до гостей свята з вітальним словом: «14 жовтня на День села ми обіцяли збудувати стадіон. І ми своєї обіцянки дотрималися. Це перше таке поле зі штучним покриттям, що з’явилося в Макарівському районі. Відзначу, що для встановлення цього поля, знадобилися чималі кошти. Тому давайте будемо берегти це поле, адже іншого в нас не буде. Вітаю вчителів фізичної культури з покрашення умов праці, а дітей – з появою комфортних умов для занять спортом. І дякую всім причетним за появу футбольного поля та майданчика з вуличними тренажерами!».

 

 

Відзначимо, що збудований спортоб’єкт в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету. А облаштовувався стадіон за рахунок місцевого бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Продовжив вітати гостей Сергій Тимофєєв: «Приємно відзначити, що в рамках обласної програми «Київщина спортивна» завдяки підтримці депутатського корпусу обласної ради, ініціативі Київської обласної державної адміністрації, децентралізації влади сьогодні відбувається розвиток спортивної інфраструктури на теренах Київщини. Бажаю кожному з вас покращувати свою спортивну майстерність, досягати високих спортивних результатів, а батькам та вчителям – отримувати від своїх дітей максимум позитивних емоцій».

 

 

Як то й властиве святу, тішили гостей розважальною програмою юні ведучі. А так як свято передноворічне, то завітав до святково прикрашеної спортивної зали Святий Миколай, який також виявився небайдужим до розвитку спортивної інфраструктури на селі. Урочистості носили спортивний характер, тому школярі влаштували демонстрацію своїх фізичних навичок в естафеті. А головна футбольна надія села, талановитий старшокласник продемонстрував різноманітні прийоми з володіння шкіряною кулею під щедрі аполоисменти гостей.

 

 

Окреме слова варто сказати про виконання національного славня. Так зворушливо й від душі школярики співали на повні груди "Ще не не вмерла України...", що розумієш - Ненька й не вмре. Вони, майбутнє нашої країни, того не допустять. І діти ці вже ніколи не дозволять ворожому чобітові топтати землю рідну, не покличуть захищати "язик" чи ще якісь недолугі антиукраїнські цінності. Бо Україні слава!

І насамкінець - традиційне перерізання стрічки. Стадіон урочисто відкрито! Віднині молодь села Бишів матиме додаткові можливості для зміцнення свого здоров’я.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Інформаційна довідка

Міні-футбольні поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м та майданчики з вуличними тренажерами  будуються на Київщині в рамках обласної програма, а міні-футбольні стадіон – в рамках державної. Також за обласною програмою цьогоріч зводяться сім повнорозмірних футбольних полів (110х70 м).

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено та передано до населених пунктів комплекти, до яких входить міні-футбольні поля розміром 42×22м та вуличні тренажери.

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.12.2019

Макарівська РДА
Читати далі
Згорнути