Відкриття футбольного поля в Фурсівській ОТГ. Фото

«Київщина спортивна»: урочисте відкриття спортивного майданчика у Трушках

Всі, хто любить спорт, займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях, веде здоровий спосіб життя, долучається до розвитку спортивної бази на Київщині, хто не уявляє життя без спорту, який уособлює захоплення, фізичну досконалість, мужність, грацію та красу зібралися цієї сонячної середи у гостинних Трушках Фурсівської об'єднаної територіальної громади на теренах Білоцерківщини.

 

 

А відбувалося на території Трушківської загальноосвітньої школи (площа Центральна, 2) свято спорту – урочисте відкриття спортивного майданчику для міні-футболу та майданчику з вуличними тренажерами в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовувався стадіон за рахунок місцевих бюджетів.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Сергій Тимофєєв

 

На урочистості оцінити плоди спільної роботи обласної влади та місцевої громади завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту та вручив юним футболістам в якості подарунку комплект футбольних м’ячів.

 

 

«Завдяки децентралізації влади та ефективному використанню бюджету і стали можливими такі інфраструктурні проекти. За рахунок бюджету Київської області закуплено це обладнання – спортивний майданчик та тренажери. За рахунок місцевого бюджету виконано всі будівельні роботи зі встановлення об’єктів. Я дякую депутатам всіх рівнів, що приймали важливе стратегічне рішення за нашою програмою «Київщина спортивна». Але хотів би нагадати, що новий спортивний об’єкт з’явився завдяки вам, платникам податків Київської області. Тому щирий уклін всім, хто чесно сплачує податки. А малюкам та їх батькам бажаю отримувати на цьому футбольну полі максимум позитивних емоцій. Тож нехай тут виховуються майбутні футболісти топ-клубів, а в цій школі зростає нова еліта української нації», - звернувся до фурсівської громади та гостей свята Сергій Олександрович.

 

 

І розпочалися цікаві атракції насиченої програми свята, сценарій якого підготувала заступник директора з виховної роботи Світлана Масалова, у виконанні спортсменів-вихованців школи під музичний супровід та тематичні віршовані рядки:

Шкільний майданчик – просто мрія,

Здоров’я з нього до нас лине,

Радість б’ється в нім щоднини,

Це ж чудово для дитини!

 

Володимир Корнієнко, Віктор Проценко

Свято ж виявилося настільки запальним, що й завжди активний Сергій Тимофєєв, сам в минулому відомий спортсмен,чемпіон України зі спринтерського багатоборства серед юніорів з ковзанярського спорту не зміг стояти осторонь та зорганізував між представниками влади та школярами міні-турнір з володіння м'ячем.

 

 

Чарівний дисонанс в процес врочистої церемонії вніс місцевий "двіртер'єр" окрасу німецької вівчарки, який також забажав бути причетним до історичної події. Стрімкими перебіжками пес оглянув увесь стадіон, вочевивидь, лишився втішеним, бо прийнявся лащитися до всіх без перебору. Оцінили любов до спорту чотирилапого тільки малі, які розповіли, що то є собака їхнього сусіди, це і пояснило їхню протекцію щодо перебування "шарика" на арені подій. Та не всі так прихильно поставилися до гостювання собачки на серйозному заході і його пеперпросили, проте лагідно, покинути спортивне свято. Напрочуд розумний пес без жодних образ та нарікань продовжив споглядати за перебігом подій, проте вже за межами стадіону.

 

 

А школі дійсно є ким похвалитися. Так, директорка школи Віра Саєнко, справжня господиня свого обійстя, яка успішно очолює це заклад вже 17 років, представила головну гордість школи. Це легкоталет Артем Засуха, який взимку став володарем одразу двох титулів – чемпіона України та Кубка України зі стрибків у довжину.

 

Віктор Проценко, Артем Засуха, Віра Саєнко

Артем Засуха

Ще один поважний пан працює у школі старшим вчителем фізичної культури - це Віктор Проценко, багаторазовий чемпіон та призер Київщини та Білоцерківщини з багатоборства, легкої атлетики та футболу, учасник міжнародних змагань з гандболу й футболу, який виховав цілу плеяду титулованих легкоатлетів: Артема Засуху, Ольгу Наврузову, Дмитра Атамашка, В’ячеслава Троценка, Олену Кафтан тощо.

 

Віктор Проценко

Досягнення Віктора Григоровича та Віри Іванівни оцінив теплими словами та дарунками  Володимир Корнієнко, заступник голови Київського обласного відділення НОК, звернувшись до громади з вітальним словом:

«Вітаю вас з такою славетною датою як відкриття спортивного майданчика! Але! Я б хотів побажати, щоб до цього спортивного майданчика був відкритий басейн, про який згадали ведучі, а також щоб з’явився ще більший спортивний зал. Щоб в Трушках зростали не тільки призери місцевих першостей, але й переможці чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор. І я вважаю, що це можливо, адже тут зростає майбутнє нашої України!».

 

Віра Саєнко, Володимир Корнієнко

Відзначимо, що іменитих гостей на святі спорту не бракувало. Також завітали врочистості засновник та голова та Білоцерківської районної федерації футболу Геннадій Прищепчук та заступник сільського голови Фурсівської сільради Катерина Кравцова. Вони у свою чергу привітали дітлахів з хорошим подарунком – новим футбольним стадіоном та тренажерним майданчиком, який дійсно необхідний для фізичного розвитку юних представників Фурсівської громади.

Окремо відзначимо і небайдужого до своєї справи Олександра Ніколаєнка, головного спеціаліста з питань спорту гуманітарного відділу Фурсівської ОТГ, який разом з колегами по цеху робив свій внесок, щоб спортмайданчик мав прав на існування.

 

 

«Спорт – це безупинний пошук, свято людської досконалості. Кожна людина має право на життя і здоров’я. Але ми зобов’язані берегти і зміцнювати їх. Давайте відповідально ставитися до спортивних подарунків і використовувати їх собі на користь. Маємо надію, що всі ми будемо постійно тренуватися на спортивному майданчику і станемо сильними, спритними, фізично розвиненими людьми», - висловили мудре побажання на завершення свята юні ведучі урочистої церемонії відкриття.

 

 

Інформаційна довідка

Міні-футбольні поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м та майданчики з вуличними тренажерами  будуються на Київщині в рамках обласної програма, а міні-футбольні стадіон – в рамках державної. Також за обласною програмою цьогоріч зводяться сім повнорозмірних футбольних полів (110х70 м).

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено та передано до населених пунктів комплекти, до яких входить міні-футбольні поля розміром 42×22м та вуличні тренажери.

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Київщина спортивна»: будівництво майданчика в Фурсівській ОТГ

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.07.2019

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути