Побудова басейну в Кагарлику. Фото

КИЇВЩИНА СПОРТИВНА: побудова басейну в Кагарлику

В рамках робочої поїздки Київщиною з метою інспекції спортивної інфраструктури начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв завітав до Кагарлика. Разом з начальник сектору молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації Сергієм Кукошем та директором «ФОК Кагарличчини» Віктором Лисенком Сергій Олександрович оглянув місце розташування майбутнього водно-спортивного комплексу.

 

 

Чудова ідея побудови нових плавальних басейнів по всій території України започаткована в Міністерстві молоді та спорту України згідно «Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року», в якій передбачена розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі шляхом будівництва та модернізації спортивних споруд із залученням коштів інвесторів (в тому числі басейнів).

 

 

На виконання пункту програми  щодо побудови нових плавальних басейнів Кабінетом міністрів України заплановано виділення 200 мільйонів гривень для Міністерства молоді і спорту.

Київська область подаватиме до Мінмолодьспорту заявку на участь у конкурсі щодо фінансування з держбюджету будівництва басейну. Кагарлицьким районом підготовлена проектно-кошторисна документація будівництва водно-спортивного комплексу (басейну) в місті Кагарлик. Орієнтовна вартість об’єкту складає близько 70 мільйонів гривень.

 

 

Наразі розроблена проектно-кошторисна документація на побудову басейну за рахунок коштів місцевого бюджету. Також під будівництво виділена земельна ділянка Комунальному підприємству Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини». Отже, Київська область має всі шанси отримати фінансування зведення нового плавального басейну згідно конкурсу.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.02.2019

Кагарлицька РДА
Читати далі
Згорнути