Передача футбольного поля до Бородянки. Фото

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольних полів до Бородянки

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області.

 

 

В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена «Комісія з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області», до якої увійшли державні службовці, представники громадськості та депутатського корпусу Київської обласної ради.

 

 

Сьогодні, 12 грудня до Бородянки доставлено четвертий з семи комплектів штучного покриття розміром 110 на 70 метрів, який було закуплено в рамках публічної закупівлі спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольних полів на виконання обласної програми "Київщина спортивна". Нещодавно аналогічні комплекти було доставлено в село Пірнове Вишгородського району, Вишгороду та в місто Бориспіль.

 

 

Підписання Акту прийому-передачі основних засобів, а саме передачі одного комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих відбулося в приміщенні Бородянської селищної ради Сергієм Тимофєєвим, начальником управління фізичної культури і спорту КОДА та Олександром Сахаруком, головою Бородянської селищної ради. У підписанні брали участь члени спеціально створеної комісії селищної ради.

 

 

Перед підписанням повного комплекту документів Тимофєєвим разом з Сахаруком та членами комісії оглянули передане спортивне обладнання. Нове футбольне поле планується облаштувати на території спортивного комплексу Бородянської селищної ради, що розташований біля середньої школи №1. До спорткомплексу вже входять чотири спортивні майданчики, а нове футбольне поле стан п’ятим і найбільшим його об’єктом.

 

 

Отже, підсумуємо. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюватиметься за рахунок місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

«Київщина спортивна»: передача другого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Вишгороду

«Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів в Пірнове

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.12.2018

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути