Передача штучного покриття для футбольного поля до Ставища. Фото

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольного поля до Ставища

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області.

 

 

В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена «Комісія з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області», до якої увійшли державні службовці, представники громадськості та депутатського корпусу Київської обласної ради.

Так, до Ставища доставлено останній з семи комплектів штучного покриття розміром 110 на 70 метрів, який було закуплено в рамках публічної закупівлі спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольних полів на виконання обласної програми "Київщина спортивна". Нещодавно аналогічні комплекти було доставлено в село Пірнове Вишгородського району, Вишгороду, в місто Бориспіль та до Бородянки, Іванкова й Славутича.

 

 

Підписання Акту прийому-передачі основних засобів, а саме передачі одного комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих відбулося в приміщенні Ставищенської районної державної адміністрації Сергієм Тимофєєвим, начальником управління фізичної культури і спорту КОДА та Наталією Лук’янець, начальником відділу культури, молоді та спорту Ставищенської РДА. У підписанні брали участь члени спеціально створеної комісії – Олег Баран та інші.

Перед підписанням повного комплекту документів Тимофєєвим разом з членами комісії оглянули передане спортивне обладнання.

 

 

Отже, підсумуємо. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюватиметься за рахунок місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольного поля до Славутича

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольного поля до Іванкова

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольних полів до Бородянки

«Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

«Київщина спортивна»: передача другого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Вишгороду

«Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів в Пірнове

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.12.2018

Ставищенська РДА
Читати далі
Згорнути