Передача штучного покриття для футбольного поля до Славутича. Фото

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольного поля до Славутича

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області.

 

 

В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена «Комісія з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області», до якої увійшли державні службовці, представники громадськості та депутатського корпусу Київської обласної ради.

 

 

Під Різдво Христове, яке святкує увесь католицький світ, до Славутича доставлено шостий з семи комплектів штучного покриття розміром 110 на 70 метрів, який було закуплено в рамках публічної закупівлі спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольних полів на виконання обласної програми "Київщина спортивна". Нещодавно аналогічні комплекти було доставлено в село Пірнове Вишгородського району, Вишгороду, в місто Бориспіль, до Бородянки та Іванкова.

 

 

Підписання Акту прийому-передачі основних засобів, а саме передачі одного комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих відбулося в приміщенні Славутицької міської ради Сергієм Тимофєєвим, начальником управління фізичної культури і спорту КОДА та Лідією Шаніною, завідуючою відділом молоді та спорту Славутицької міськради. У підписанні брали участь члени спеціально створеної комісії.

 

 

Перед підписанням повного комплекту документів Сергій Тимофєєв разом з членами комісії оглянв передане спортивне обладнання для облаштування футбольного поля.

Отже, підсумуємо. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюватиметься за рахунок місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольного поля до Іванкова

«Київщина спортивна»: передача штучного покриття для футбольних полів до Бородянки

«Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

«Київщина спортивна»: передача другого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Вишгороду

«Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів в Пірнове

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.12.2018

м.Славутич
Читати далі
Згорнути